لزوم طراحی سایت و داشتن یک وب سایت برای کسب و کار و تجارت افراد بر همگان مشهود است

امروزه بسیاری از مشتریان شما اولین گام برای سر در آوردن از صحت کار شما راجستجوی نام شما در اینترنت می دانند،بسیاری از کسانی که تمایل دارند که با مجموعه شما همکاری کنند زمانیکه نام شما را نتوانند که در نتایج جستجوی گوگل پیدا کنند و یا نتیجه ضعیفی را ببینند قطعا در تصمیم خود برای همکاری با شما مردد می شوند ، نیاز و اهمیت داشتن وب سایت استاندارد را آن زمان بهتر میتوانید درک کنید.

وب سايت به شما کمک می کند تا اخبار جدید سایت را به اطلاع عموم برسانید.

وب سایت موجب می شود بسیاری از کارهای مالی شما آسان تر و از طریق پرداخت اینترنتی قرار میگیرد.
وب سایت محلی برای قرار گیری روند کاری شماست که افراد با مراجعه با آن میتوانند ظوابط کاری شما را مشاهده کنند.
وب سايت یکی از راههای اعتبار سنجی شما در بین مشتریان است.
وب سايت باعث می شود اطلاعات شما و کارتان در هر زمان و از هر مکانی قابل مشاهده باشد.
وب سايت ارجاع مشتريان جديد به شرکت شما را آسان می کند.
وب سايت يک بازار قوی و 24 ساعته برای فروش است.
وب سایت به تبلیغات شما پشتوانه و اعتبار می دهد.
وب سايت به شما کمک می کند با مشتريانتان به طور مداوم در ارتباط باشيد.

وب سایت فروشگاهی


به جرات میتوان گفت که از زمان به وجود آمدن تکنولوژی طراحی وب سایت ,بیشترین انواع وب سایتی که ایجاد شده است وب سایت های فروشگاهی میباشد. امروز در ایران بسیاری از افراد حتی قبل از رفتن به مغازه حتما سری به یکی از سایت های فروشگاهی آنلاین زده و یک برآورد قیمت کرده تا با فکری بازتر بتوانند خرید خود را انجام دهند.

وب سایت های شرکتی


وب سایت های شرکتی با اهداف مختلفی طراحی می شوند که به طور ساده می توان به مواردی مانند طراحی سایت شرکتی با هدف ایجاد کاتالوگ آنلاین، طراحی سایت با هدف خدمات رسانی به مشتریان و ارائه سرویس های 24 ساعته و همچنین طراحی سایت شرکتی با هدف ایجاد وفاداری در مشتریان و ایجاد سرویس هایی مانند باشگاه مشتریان، سیستم های پشتیبانی و ... اشاره کرد.

وب سایت های نمونه کار


وب سایت هایی که صرفا جهت معرفی پروژه ها، نمونه کارها و معرفی محصولات، خدمات در قالب اسلایدها، دسته بندی ها که می توان در قالب قالب های تک صفحه ایی (one page)، و یا چند بخشی و چند وجهی می باشد.

وب سایت های شخصی


می توانید با توجه به تخصصی که دارید و هدفی که در ذهن می پرورانید یک وب سایت شخصی داشته باشید و از این طریق با دنیا در ارتباط باشید و ارتباطات جدیدی بدست آورید.

طراحی دو بعدی Flat Design


به نوعی از طراحی اطلاق می گردد که از گرافیک های سه بعدی در قالب استفاده نمی گردد و المان ها در ساده ترین وضعیت خود طراحی می گردند. در این مدل طراحی دریافت و درک اطلاعات وب سایت بسیار سریعتر صورت می پذیرد زیرا ذهن کاربر درگیر گرافیک ها و بعدهای مختلف وب سایت نمی گردد. این مدل طراحی وب سایت همچنین با سایزهای مختلف صفحه نمایش بسیار ساده تر سازگار می گردد.

طراحی تک صفحه One Page Design


در این مدل طراحی با کلیک بر روی برخی از منوهای وب سایت به جای آنکه به صفحه دیگری منتقل گردیم به بخشی از همان صفحه منتقل می شویم و قادر خواهیم بود تا اطلاعات لازم را در همان بخش مطالعه نماییم. سرعت ارائه مطالب در وب سایت های تک صفحه بسیار بالاتر می باشد و نیازی نیست تا صفحه جدیدی بارگذاری گردد تا کاربر اطلاعات را مشاهده نماید. این سبک طراحی همچنین با توجه به بالا بردن مدت زمانی که کاربر در صفحه اصلی وب سایت باقی می ماند سبب افزایش رنکینگ صفحه و در نتیجه افزایش رتبه سئو صفحه وب سایت می گردد.

طراحی ریسپانسیو Responsive Design


در این مدل طراحی با استفاده از HTML و CSS وب سایت به گونه ای طراحی می گردد تا با کلیه سایزهای مرورگر سازگار باشد و به عنوان مثال در صورتی که وب سایت را با موبایل و تبلت مشاهده نمایید وب سایت بدون هیچ مشکلی و بدون نیاز به زوم و جا به جایی اسکرول به چپ و راست قابل رویت باشد.