۵ مورد از بهترین کمپین های بازاریابی دیجیتال برای الهام بخشیدن به شما در سال ۲۰۲۱

5 مورد از بهترین کمپین های بازاریابی دیجیتال برای الهام بخشیدن به شما در سال 2021

۵ مورد از بهترین کمپین های بازاریابی دیجیتال برای الهام بخشیدن به شما در سال ۲۰۲۱

۵ مورد از بهترین کمپین های بازاریابی دیجیتال برای الهام بخشیدن به شما در سال ۲۰۲۱ 700 500 دکتر علی ناصرحجتی

یک کمپین بازاریابی دیجیتال موفق به دنبال یافتن کاربران بالقوه برای خود می رود، با آنها همسو می شود و ارتباط پایداری را با آن ها ایجاد می کند. با این حال، فهمیدن چگونگی ایجاد این ارتباط معنادار می تواند یک چالش واقعی برای آن ها باشد.

 یک کمپین بازاریابی دیجیتال موفق به دنبال یافتن کاربران بالقوه برای خود می رود، با آنها همسو می شود و ارتباط پایداری را با آن ها ایجاد می کند. با این حال، فهمیدن چگونگی ایجاد این ارتباط معنادار می تواند یک چالش واقعی برای آن ها باشد.

وقتی به دنبال موردی برای الهام گرفتن هستید، بهتر است به برخی از بهترین کمپین های بازاریابی دیجیتال نگاهی کنید و ببینید که آن ها چه روشی را انتخاب کرده اند.

در اینجا بهترین انتخاب ها از بهترین کمپین های بازاریابی دیجیتال به همراه نتایج و علت محبوبیت آنها و نکات کلیدی برای شروع شما آورده شده است. انتخاب ما از پنج مورد از بهترین کمپین بازاریابی دیجیتال برای الهام بخشیدن به شما به ترتیب زیر است:

۱. لگو، بازساری مجدد دنیا

لگو برای تبلیغات خلاقانه ( ساختن چیزها) ساخته و پرداخته شده است. اخیراً این شرکت دانمارکی اسباب ‌بازی، اولین کمپین بازاریابی خود را پس از ۳۰ سال راه ‌اندازی کرده است.

 ما آن را دوست داریم چرا که: در تبلیغات خود، لگو به چالش های جهانی فراتر از صنعت اسباب بازی می پردازد.

همانطور که تبلیغ را تماشا می کنید، به طور اتفاقی متوجه چندین موضوع می شوید که در پس زمینه آن وجود دارد.

این تبلیغ بر روایت «بازسازی» متمرکز است و از این طریق مردم را تشویق می کند تا در مورد بهبود خود و محیط اطرافشان فکر کنند. و با استفاده از تصاویر و آهنگ هایی که کاربران را به یاد تبلیغات اصلی لگو می اندازد، مخاطبان مسن و مخاطبان جوان تر را سرگرم و جذب می کند.

این تبلیغ بیش از ۱۱ میلیون بازدید آنلاین دریافت کرد که در آن در مورد مسائل اجتماعی و داستان نام تجاری آن ها می باشد.

نکته کلیدی: آن مصرف گرایی اخلاقی می باشد که به صورت صعودی در حال رشد است. به چالش هایی که مخاطبان با آن روبرو هستند اهمیت دهید و خود را از رقبا متمایز کنید. داستان سرایی را در کمپین های خود بگنجانید تا آنها را به یاد ماندنی تر کنید.

۲. ژیلت، بهترین مردی که می توانید باشید

ژیلت در ابتدا یک موضوع اجتماعی خاص را مطرح کرد، پیامی قدرتمند منتشر کرد و آن را در روایت برند و نام تجاری خود گنجاند. ژیلت در تبلیغ خوداین را نشان داد که «ما باور داریم: بهترین مردان می ‌توانند وجود داشته باشند» متواضعانه اشاره می‌ کند که شعار ۳۰ ساله آن‌ ها «بهترین مردانی که می‌ توانند باشند» می باشد.

 ما آن را دوست داریم زیرا: این تبلیغ جسورانه هنجارهای جنسیتی را به چالش می کشد و در عین حال کاستی های قبلی ژیلت را تأیید می کند.

کمپین بازاریابی شامل TheBestMenCanBe در اینستاگرام و توییتر است. ژیلت داستان هایی در وب سایت خود دارد که چالش هایی را که بسیاری از مردان با آنها دست و پنجه نرم می کنند، می پذیرد و عادی می شمارد.

این برند حتی یک میلیون دلار در سال به مدت سه سال به سازمان‌هایی برای مردان کمک می ‌کند. این تبلیغ بیش از ۳۶ میلیون بازدید داشت و کمپین توییتر آنها به لطف اشتراک گذاری، هزاران لایک و ریتوییت دریافت کرد.

شرکت اصلی نکته کلیدی: ژیلت شکست های گذشته خود را در حرکت رو به جلو تصدیق کرد. با انجام این کار، آنها مخاطبان خود راهدف گرفتند.

ژیلت از هشتگ TheBestMenCanBe برای شروع مکالمات در رسانه های اجتماعی و جذب مخاطبان جدید استفاده کرد.

این تأثیر، ماندگاری داشت زیرا مردم مدت ‌ها پس از توقف پخش آگهی ویدیویی، بازدید از پست‌ های مربوط به آن را ادامه دادند.

از رسانه های اجتماعی  استفاده کنید و هشتگ ها را در کمپین های خود بگنجانید تا بحث را با مخاطبان خود باز کنید.

نه تنها باعث ایجاد تعامل بیشتر می شود، بلکه مهمتر از آن، مشتریان شما با برند شما ارتباط برقرار می کنند و به احتمال زیاد طرفدار خواهند شد.

مشتریانی که طرفدار هستند به تبلیغات کمک می‌ کنند و احتمال خرید را بیشتر می‌ کنند.

در کمپین های بازاریابی، بخش های متحرک زیادی برای نظارت، ردیابی و تجزیه و تحلیل وجود دارد، به همین دلیل است که داشتن تقویم بازاریابی نهایی در کنار شما برای موفقیت کمپین ضروری است.

۳. «آخرین مایل» فولکس واگن

کمپین آخرین مایل، خداحافظی احساسی دارد و بر تعهد این برند به خودروهای الکتریکی تأکید می‌ کند.

 ما آن را دوست داریم چرا که: ویدیوی تکان دهنده به نقش ماشین در فرهنگ عامه اشاره دارد، از جمله طرح ‌های تبلیغاتی اندی وارهول، کوین بیکن در فیلم Footloose و بیتلز اشاره می‌ کند.

این تبلیغ نزدیک به دو میلیون بازدید آنلاین داشت و TheLastMile هزاران پست در اینستاگرام و توییتر دریافت کرد.

برای آخرین وداع، خودروی هشتاد ساله خود را در شب سال نو، در بیلبوردهای میدان تایمز نیویورک به نمایش گذاشت.

 نکته کلیدی: هدف کمپین بازاریابی دیجیتال خود را ایجاد محتوای واقعی کنید که ارتباط معناداری بین برند شما و مخاطبان ایجاد می کند تا تاثیری ماندگار بر آن ها داشته باشد.

از نشان دادن اینکه برند شما با گذشت زمان در حال پیشرفت است نترسید، مشتریان شما برندی را درک کرده و به آن احترام می گذارند که در حال تغییر و بهبود باشد.

برای ایده ‌های محتوایی مانند این که کسب‌ وکارها از کجا شروع شده اند، استفاده کنید تا نشان دهید چقدر پیشرفت کرده ‌اید و دوباره با طرفداران اولیه برند خود ارتباط برقرار کنید.

۴. محتوای تولید شده توسط کاربر Airbnb

صنعت مسکن تا حد زیادی به لطف استراتژی بازاریابی دیجیتال، خود را  ارتقا داده است. این بر محتوای رسانه های اجتماعی تولید شده توسط کاربر از جمله تصاویر، پست و راهنمای توریست متمرکز است.

ما آن را دوست داریم زیرا: کمپین ‌های اجتماعی آن‌ ها نظرمردم را به سفر و مقاصد عجیب و غریب جلب می ‌کنند.

حساب اینستاگرام آنها بیش از ۴.۷ میلیون فالوور و صفحه فیس بوک آنها ۱۶ میلیون دنبال کننده دارد. علاوه بر این، Airbnb برای تعامل بیشتر با اینفلوئنسرها همکاری می‌ کند، از جمله لیدی گاگا که در خانه ‌ای مجلل در هیوستون در طول اجرای Super Bowl از آن ها  میزبانی کرد.

این برند محتوایی از جمله مقاصد جذاب Airbnb و افراد تأثیرگذار در حال استراحت و سرگرمی را منتشر می کند.

 نکته طلایی:  Airbnbمحتوای تعاملی و الهام ‌بخش ماجراجویی را در رسانه‌ های اجتماعی به اشتراک می‌ گذارد.

آنها با الهام بخشیدن به افراد، مردم را تشویق به سفر با استفاده از برنامه خود می کنند. ، از اینفلوئنسر مارکتینگ برای هیجان زده کردن مخاطبان خود استفاده کنید.

اینفلوئنسرها در هر صنعتی وجود دارند و بازاریابان دیجیتال از راه ‌های زیادی می‌ توانند از آنها برای تقویت کمپین استفاده کنند.

ما درباره پادکست ‌ها، وبینارهای صنعتی، ارتقای رهبری فکری صحبت می‌ کنیم. خارج از چارچوب فکر کنید و آن را در استراتژی خود بگنجانید. Airbnb همچنین از محتوای تولید شده توسط کاربر برای ارتباط با مخاطبان خود استفاده کنید.

مردم از افراد واقعی الهام می‌ گیرند، افرادی که در مورد نام تجاری شما به صورت آنلاین صحبت می کنند را، تشویق کنید. این نوع محتوا همچنین به عنوان یک منبع عالی برای تجارت الکترونیک رسانه های اجتماعی عمل می کند.

۵. داستان های”MyReasonIs” Fitbit:

کمپین “MyReasonIs” Fitbit داستان هایی از کاربران را برجسته می کند که با برنامه ورزشی زندگی خود را به سمت بهتر شدن تغییر داده اند.

 چرا ما آن را دوست داریم: آیا در یک کمپین بازاریابی دیجیتال چیزی قدرتمندتر از داستان های موفق الهام بخش از کاربران وجود دارد؟

کمپین Fitbit شامل ویدیوها و پست ها از افراد واقعی است که داستان های خود را به اشتراک می گذارند. مانند یک زن برای مبارزه با دیابت و همچنین مردی است که خواب خود را برای بهبود سلامت خودتغییر می دهد.

این برند بیش از ۴ میلیون دنبال کننده در رسانه های اجتماعی داشت و آنها اغلب محتوای مفیدی را منتشر می کنند.

علاوه بر این، آنها به کاربران پاسخ می دهند و تلاش های آنها را تحسین می کنند.

 نکته کلیدی: نمایش داستان های موفقیت آمیز کاربران برای کمپین بازاریابی دیجیتال شما بسیار ارزشمند است. این تعهد شما را به کاربرانتان برجسته می کند و به آنها اطمینان می دهد که محصول شما می تواند به زندگی آنها ارزش بدهد.

علاوه بر این، داستان ‌های موفقیت آمیز نشان می ‌دهند که به مخاطبان خود گوش می‌ دهید و به آنها اهمیت می ‌دهید.

با انجام نظرسنجی ‌های مشتریان و به اشتراک ‌گذاری نتایج (با اجازه)، می ‌توانید آن را برای رسانه‌ های مختلف بازاریابی دیجیتال استفاده کنید، داستان ‌های موفقیت آمیز را در کمپین ‌های خود بگنجانید.

زندگی مردم را با بهترین کمپین بازاریابی دیجیتال خود غنی کنید بهترین کمپین های بازاریابی دیجیتال از طریق موضوعات مرتبط زندگی، مردم را تحت تأثیر قرار می دهند و بحث را به شیوه ای مثبت باز می کنند. کلید ایجاد کمپین های بازاریابی، تضمین یک تعامل دیجیتال معتبر و قابل ربط است. هنوز برای ایجاد بهترین کمپین های بازاریابی دیجیتال خود به کمک نیاز دارید؟

با رزرو نسخه نمایشی Mediatool آن را بیابید که چگونه می تواند به شما در برنامه ریزی، پیگیری و بهینه سازی کمپین های خود کمک کند