چگونگی مقایسه؟ میانگین نرخ باز کردن ایمیل، نرخ کلیک و آمار بازاریابی در سال ۲۰۲۲

چگونگی مقایسه؟ میانگین نرخ باز کردن ایمیل، نرخ کلیک و آمار بازاریابی در سال 2022

چگونگی مقایسه؟ میانگین نرخ باز کردن ایمیل، نرخ کلیک و آمار بازاریابی در سال ۲۰۲۲

چگونگی مقایسه؟ میانگین نرخ باز کردن ایمیل، نرخ کلیک و آمار بازاریابی در سال ۲۰۲۲ 700 500 دکتر علی ناصرحجتی

میانگین نرخ باز شدن ایمیل و داده های نرخ کلیک، نرخ باز کردن ایمیل خوب چقدر است؟ بهترین منابع آماری ایمیل را بخوانید تا کمپین های ایمیل خود را در بخش و صنعت خود محک بزنید.

بازاریابان ایمیلی اغلب می پرسند “کمپین های ما چگونه مقایسه می شوند”؟ آنها به دنبال آمار ایمیل برای مقایسه میزان مشارکت مشترک برای میانگین نرخ باز شدن ایمیل، نرخ کلیک، تحویل، لغو اشتراک و شکایات هستند. این چیزی است که ما در آن مجموعه ای از بهترین آمار پاسخ‌های بازاریابی ایمیلی برای بخش‌ها و کشورهای مختلف پوشش می‌دهیم.

خوشبختانه، تعدادی گزینه خوب برای محک زدن در بخش‌های مختلف وجود دارد. بهترین منابع آماری گردآوری‌هایی توسط ارائه‌دهندگان خدمات بازاریابی ایمیلی است که آمار را در کمپین‌های مشتریان خود تولید می‌کنند. ما آمارها را در چهار سؤال اصلی که پرسیده شده است گروه بندی کرده ایم:

  • نرخ تعامل ایمیل در صنعت چقدر است؟
  • نرخ تعامل ایمیل برای مشاغل بزرگتر چقدر است؟
  • سهم بازار مشتریان ایمیل در موبایل و دسکتاپ چگونه است؟
  • نرخ بازدید و کلیک چیست؟ چگونه آنها بر اساس نوع ایمیل متفاوت هستند؟

آمار معیار در پاسخ به ایمیل بسته به نوع فروشنده و پلتفرم ایمیلی که برای ارسال ایمیل استفاده می شود، متفاوت است. پلتفرم‌های کم‌هزینه معمولاً مشتریان SMB دارند که مارک‌های کمتر شناخته شده‌ای هستند و این بدان معنی است که پاسخ متفاوتی نسبت به پلتفرم‌های ایمیل شرکتی با هزینه بالاتر که مارک‌های شناخته شده‌تر هستند، دارند.

آمار ایمیل، به روز رسانی ژانویه ۲۰۲۲

ما همچنان به‌روزرسانی این آمار ادامه خواهیم داد زیرا گزارش‌های جدید توسط پلتفرم‌های ایمیل اصلی تولید می‌شوند که برای نمایش آخرین نرخ‌های بازدید و نرخ کلیک با یکدیگر پیوند داده‌ایم.

البته، بدون داشتن یک استراتژی بازاریابی موثر و مبتنی بر داده، مطالعه در مورد آمار بازاریابی بی معنی است. الگوی رایگان محبوب طرح بازاریابی دیجیتال ما از بازاریابان و مدیران پشتیبانی می‌کند تا شروع به ایجاد یک استراتژی بازاریابی کنند که مشتریان بیشتری را جذب کند. ما ابزارها و آموزش های بازاریابی یکپارچه ای برای پشتیبانی از برنامه ریزی شما در هر مرحله از چارچوب RACE داریم. به عنوان یک عضو رایگان به Smart Insights بپیوندید تا الگوی خود را دانلود کنید تا همین امروز شروع کنید.

الگوی برنامه ریزی بازاریابی محبوب ما در چارچوب Smart Insights RACE ساختار یافته است. به عنوان یک عضو رایگان به Smart Insights بپیوندید تا امروز الگوی طرح بازاریابی دیجیتال را دانلود کنید.

  1. نرخ باز شدن ایمیل و کلیک بر اساس نوع صنعت چقدر است؟

این جدول، از داده های منتشر شده در دسامبر ۲۰۲۱، میانگین نرخ باز شدن ایمیل و کلیک بر اساس صنعت را نشان می دهد. میانگین کلی نرخ باز کردن ۱۶.۹۷٪ است، نرخ ایمیل شما چگونه مقایسه می شود؟

در ادامه این پست، بخش‌های صنعت دیگری را نیز داریم، اما از آنجایی که Constant Constant و Mailchimp میلیاردها ایمیل در ماه برای بیش از ۱۰ میلیون کاربر ارسال می‌کنند، این احتمالاً بزرگترین نمونه جهانی پاسخ ایمیلی است که ایجاد شده است. با این حال، آنها به سمت مشاغل کوچکتر با استفاده از گزینه های حساب رایگان خود نیز گرایش دارند.

جدیدترین خلاصه بخش معیارهای بازاریابی ایمیل GetResponse 2020 همچنین شامل لغو اشتراک و نرخ هرزنامه در گزارش کامل است.

این گزارش مفیدی است زیرا دارای تفکیک، کلیک‌ها و لغو اشتراک‌ها بر اساس صنعت برای بازارهای B2B و B2C است. این نشان دهنده پاسخ بسیار کمتری در برخی بخش ها مانند رویدادها، آموزش و خدمات حقوقی است.

جدیدترین معیارهای بازاریابی ایمیل GetResponse 2020 میانگین جهانی نرخ بازدید و کلیک بر اساس کشور و بخش را ارائه می دهد. این یکی از بهترین منابع را برای مقایسه آمار پاسخ ایمیل بر اساس منطقه را ارائه می دهد.

  • نرخ تعامل ایمیل برای مشاغل بزرگتر چقدر است؟

نتایج Getresponse و Constant Contact بیشتر برای مشاغل کوچکتر و متوسط ​​به جای برند های بزرگ و  معمول است.

این معیار ایمیل گردآوری شده در سال ۲۰۲۱ از Acoustic بازاریابی و تجار ، ۷۵۰ شرکت را نمایندگی می کند که ۳۰۰۰ برند را در ۴۰ کشور جهان را شامل می شود.

اما میانگین نرخ باز شدن ایمیل چقدر است؟ در اینجا نرخ‌های باز شدن نشان‌دهنده تغییرات از ضعیف‌ترین بخش‌ها مانند انتشارات و فناوری تا مارک‌های مصرف‌کننده است.

به عنوان یک قانون کلی باید به دنبال ۱۰ تا ۱۵ درصد CTOR باشید، بنابراین می توانید ایمیل ها را با این معیار مقایسه کنید.

مفید است که داده ها را در فهرست ریزش به اشتراک بگذاریم، همانطور که نرخ شکایت هرزنامه نشان داده شده است. گاهی ممکن است با تحویل و صندوق ورودی مشکل داشته باشید و احتمالا ESP شما با شما تماس خواهد گرفت.

  • سهم بازار مشتریان ایمیل در موبایل و دسکتاپ چگونه است؟

تورنسل، یکی از بهترین منابع برای آمار در مورد بازاریابی ایمیلی، به طور منظم خلاصه ای از محیط های خواندن و مشتریان ایمیل را تولید می کند.

آیا می دانستید بیش از یک سوم ایمیل ها در آیفون اپل باز می شوند؟

آخرین گردآوری Litmus از سهم بازار مشتری ایمیل نشان می‌دهد که چرا اینقدر مهم است که ایمیل‌های شما در موبایل خوب، ارائه ‌شوند. این بر اساس درصد باز شدن در پلتفرم های مختلف است.

  • نرخ باز شدن و کلیک خوب چیست؟ اینها چگونه برای صنایع مختلف متفاوت هستند؟

اگرچه ما در این مقاله میانگین ها را ارائه می کنیم، برای پاسخ به این سوال مهم است که در تحلیل بازاریابی ایمیلی خود از میانگین ها فراتر بروید تا بتوانید به درستی مقایسه کنید. ارزش آن را دارد که پاسخ ایمیل خود را به این صورت تقسیم بندی کنید:

  • بر اساس نوع پیشنهاد
  • بر اساس جمعیت شناسی مخاطب

این به شما تصویر بهتری از عملکرد می دهد و همچنین تجزیه و تحلیل درآمد به ازای هر ۱۰۰۰ ایمیل ارسالی را نشان می دهد. برای نشان دادن تفاوت نوع ایمیل، می توان از  معیارهای بازاریابی ایمیل GetResponse استفاده کرد که شامل این میانگین‌ها توسط باز شدن ایمیل است.

جای تعجب نیست که ایمیل‌های راه‌اندازی شده و پاسخ‌دهی خودکار (خوش‌آمدگویی) نرخ باز شدن و کلیک بالاتری دارند، زیرا مرتبط‌تر یا فوری‌تر هستند و بیشتر در چارچوب اقدامی که یک مشترک انجام داده است می باشند. این نشان دهنده قدرت اتوماسیون بازاریابی است.

چرخه فروش همچنین دارای بینش خوبی است که در گزارش بازاریابی مجدد تجارت الکترونیکی ۲۰۱۹، نرخ پاسخ به ایمیل‌های بازاریابی مجدد مانند نرخ ایمیل رها شدن از سبد خرید را نشان می‌دهد.

مراحل بعدی برای بازاریابی ایمیلی شما

به دنبال بهینه سازی استراتژی بازاریابی ایمیلی خود هستید؟ به هزاران عضو Smart Insights با استفاده از ابزارها و قالب‌های Smart Insights بپیوندید تا فرصت‌ها، استراتژی‌ها و اقدامات بازاریابی ایمیلی خود را اطلاع دهید.

به علاوه، زمانی که برنامه بازاریابی دیجیتال RACE خود را اجرا می‌کنید، می‌توانید نتایج خود را اندازه‌گیری و بهینه کنید، که ثابت شده است برای کسب و کار شما رشد ایجاد می‌کند. به عنوان یک عضو رایگان به Smart Insights بپیوندید تا الگوی خود را دانلود کنید تا همین امروز شروع کنید.