چگونه وب سایت های با تبدیل بالا می توانند به افزایش فروش کمک کنند

چگونه وب سایت های با تبدیل بالا می توانند به افزایش فروش کمک کنند.

چگونه وب سایت های با تبدیل بالا می توانند به افزایش فروش کمک کنند

چگونه وب سایت های با تبدیل بالا می توانند به افزایش فروش کمک کنند 700 500 دکتر علی ناصرحجتی

وب سایت ابزاری ارزشمند برای هر کسب و کاری است ، زیرا به شما کمک می کند با مشتریان بیشتری ارتباط برقرار کنید و اطلاعات مفیدی را به اشتراک بگذارید. بنابراین ، چگونه یک وب سایت با تبدیل بالا می تواند فروش/درآمد را افزایش دهد؟

استفاده از سئو، تبلیغات پرداختی و سایر تکنیک ‌های بازاریابی به وب ‌سایت ‌ها کمک می ‌کند تا ترافیک را افزایش دهند. صفحات وب با نرخ تبدیل بالا، تعداد بیشتری از این بازدیدکنندگان را به مشتری های فروش جدید تبدیل می کنند. مشاغل بدون وب سایت فرصت های فروش مشابه را از دست می دهند.

راهنمای زیر اهمیت داشتن یک وب سایت تجاری و نحوه ی استفاده از سایت را برای فروش بیشتر وب سایت توضیح می دهد. شما در این جا می آموزید که کدام استراتژی ها و ابزارها برای رشد وب سایت و بهبود کمپین های بازاریابی شما بهترین کارایی را دارند. بیایید شروع کنیم.

چرا به یک وب سایت تجاری نیاز دارید؟

با توجه به مدت زمانی که مردم به صورت آنلاین می گذرانند ، وب سایت یک ضرورت برای کسب و کارهای مدرن است. می توانید از اینترنت برای تجارت ، سرگرمی ، مشاوره و ده ها فعالیت دیگر استفاده کنید. اینترنت همچنین اولین مکانی است که مصرف کنندگان معمولاً هنگام جستجوی یک محصول یا خدمات به آن نگاه می کنند.

مطالعات نشان می دهد که حدود ۸۱ درصد از خریداران قبل از خرید به صورت آنلاین تحقیق می کنند. بدون وب سایت ، بخش بزرگی از درآمد عمومی و بالقوه وب سایت را از دست می دهید.

این احتمال وجود دارد که بسیاری از رقبای شما وب سایت داشته باشند. در سال ۲۰۱۸، حدود ۵۰ درصد از مشاغل کوچک دارای وب سایت بودند. تنها چند سال بعد ، بیش از ۷۱ درصد از مشاغل کوچک از وب سایت بهره مند شدند.

یک وب سایت برای ایجاد اعتبار کسب و کار شما نیز مفید است. بسیاری از راهنماهای آنلاین از شما می خواهند که قبل از ثبت کسب و کار خود یک نام دامنه داشته باشید. داشتن دامنه همچنین دریافت تأییدیه توییتر و ادعای فهرست کسب و کار من در گوگل را برای مشاغل آسان ‌تر می‌ کند.

ادعای فهرست کسب و کار من در گوگل به شما این امکان را می دهد تا جزئیاتی را که در جستجوهای Google Maps ظاهر می شود ویرایش کنید. هنگامی که کاربر یک جستجوی محلی انجام می دهد ، گوگل سه تا پنج نتیجه برتر را از Google Maps نمایش می دهد. هر فهرست ساعت کار، انواع محصولات یا خدمات، آدرس، شماره تلفن و URL وب سایت را نمایش می دهد.

شما همچنین هیچ بهانه ای برای نداشتن وب سایت در سال ۲۰۲۰ ندارید. پلتفرم های سیستم مدیریت محتوا (CMS) مانند WordPress، Square و Wix، ایجاد یک وب سایت حرفه ای را برای هر کسی آسان می کند. شما می توانید یک سایت بدون تجربه فنی و بودجه محدود بسازید.

چگونه یک وب سایت می تواند فروش را افزایش دهد؟

یک وب سایت برای رقابت در دنیای مدرن ضروری است ، اما چگونه یک وب سایت می تواند به افزایش فروش/درآمد کمک کند؟ وب سایت شما با اجازه دادن به مشتریان بالقوه برای تحقیق در مورد کسب و کار شما به راحتی در خانه به فروش کمک می کند.

همان طور که گفته شد ، اکثر مردم قبل از خرید یک محصول یا خدمات ، از اینترنت برای انجام تحقیقات آنلاین استفاده می کنند. اگر شما وب سایت نداشته باشید ، ممکن است افراد کسب و کار شما را نادیده بگیرند.

یک وب سایت همچنین دسترسی به آخرین استراتژی های بازاریابی و تبلیغات را فراهم می کند. قیف‌ های فروش، صفحات فرود، پست ‌های وبلاگ، و بسیاری دیگر از تلاش ‌های بازاریابی اغلب زمانی بهترین کارایی را دارند که شما یک وب ‌سایت معتبر داشته باشید.

در این جا چند روش برای افزایش فروش یک وب سایت ارائه شده است :

۱. دسترسی تمام وقت داشته باشید.

۲. به مخاطبان بیشتری دسترسی پیدا کنید.

۳. یک تصویر حرفه ای ایجاد کنید.

۴. آگاهی از برند را افزایش دهید.

۵. تلاش های بازاریابی خود را بهبود بخشید.

۶. اقلام را به صورت آنلاین بفروشید.

وب سایت کسب و کار شما ، شانس شما برای نشان دادن ارزش محصولات یا خدمات به مشتریان است. یک طراحی وب حرفه ای می تواند به نمایش پیشنهادات شما در بهترین جنبه کمک کند. اگر بتوانید تصور قوی تری نسبت به رقبای خود ایجاد کنید، به احتمال زیاد سهم بیشتری از بازار را به دست خواهید آورد.

۱. دسترسی تمام وقت

یک وب سایت به تبلیغ کسب و کار شما به صورت تمام وقت و همیشه کمک می کند. به شما این امکان را می دهد تا در هر زمانی از شبانه روز اطلاعاتی را که به دنبال آن ها هستند در اختیار مشتریان بالقوه قرار دهید.

ممکن است لازم باشد مصرف کنندگان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات یا خدمات شما با کسب و کار شما تماس بگیرند. اما بدون وب سایت ، آن ها نمی توانند خارج از ساعات کاری عادی به شما دسترسی پیدا کنند ، بنابراین ممکن است به دنبال گزینه های جایگزین در وب سایت های رقبای شما باشند.

 2. به مخاطبان بیشتری دسترسی پیدا کنید.

توسعه یک وب سایت تجاری به شما کمک می کند تا مخاطبان بیشتری را جذب کنید. اینترنت امکان دسترسی به اکثر مردم روی کره زمین را فراهم کرده است.

نزدیک به ۶۰ درصد از جمعیت جهان به اینترنت دسترسی دارند. بیش از ۹۰ درصد از خانواده های ایالات متحده و ۹۷ درصد از خانواده های بریتانیا اشتراک اینترنت دارند. هیچ کانال ارتباطی دیگری دسترسی به این صورت را ارائه نمی دهد.

یک وب سایت ممکن است به شما کمک کند تا به مشتریان خارج از منطقه محلی خود دسترسی پیدا کنید. بسیاری از کسب ‌و کارهای آفلاین از وب ‌سایت ‌ها و بازاریابی آنلاین برای هدف قرار دادن مخاطبان بزرگ ‌تر و رشد پایگاه مشتریان خود استفاده می‌ کنند.

۳. یک تصویر حرفه ای ایجاد کنید.

مردم اغلب نسبت به کسب و کارهای بدون وب سایت شک دارند. نداشتن وب سایت نشان دهنده عدم مشارکت است. مشتریان بالقوه ممکن است نگران باشند که آیا شما کسب و کار خود را جدی می گیرید یا اینکه آیا کسب و کار شما به اندازه کافی برای ارائه خدمات کافی باقی می ماند.

یک وب سایت می تواند به معرفی کسب و کار شما به شیوه ای حرفه ای کمک کند که این امر باعث ایجاد اعتماد و اعتبار می شود. یک طراحی وب تمیز با اطلاعات مفید ممکن است بازدیدکنندگان بیشتری را به مشتری تبدیل کند.

۴. آگاهی از برند را افزایش دهید.

داشتن یک وب سایت یک راه عالی برای افزایش آگاهی از برند است. افزایش شناخت کسب و کار، محصولات یا خدمات شما می تواند به افزایش فروش شما کمک کند.

آگاهی از برند می تواند منجر به ترافیک بیشتر وب سایت ، مخاطبان زیاد و ارجاع بیشتر شود. با افزایش شناخت شما ، افراد بیشتری احتمالاً پیشنهادات شما را کشف کرده و به کسب و کار شما اعتماد خواهند کرد.

۵. تلاش های بازاریابی خود را بهبود بخشید.

یک وب سایت تجاری کمک می کند تا تلاش های بازاریابی شما را به هم پیوند دهد ، که این امر می تواند به شما کمک کند بازدهی بهتری از هزینه های بازاریابی خود داشته باشید. به عنوان مثال ، می توانید از وب سایت خود برای میزبانی صفحات فرود برای تبلیغات PPC یا قیف های تبدیل خود استفاده کنید.

وب سایت شما باید به عنوان منبع مرکزی اطلاعات در مورد کسب و کار شما عمل کند. نمایه های رسانه های اجتماعی ، تبلیغات پرداختی و سایر محتوای خارجی شما باید با لحن و سبک وب سایت شما مطابقت داشته باشند. حفظ یک تصویر ثابت می تواند اعتماد بیشتری را در بین مصرف کنندگان ایجاد کند که همین مسئله منجر به فروش بیشتر می شود.

۶. اقلام را به صورت آنلاین بفروشید.

یک وب سایت همچنین به شما این امکان را می دهد تا تجارت الکترونیک را به درآمد خود اضافه کنید. می توانید با ارائه همان محصولاتی که به صورت محلی می فروشید ، جریان درآمد جدیدی برای کسب و کار خود اضافه کنید. به جای تمرکز بر مشتریان در منطقه نزدیک خود، می توانید تقریباً در هر نقطه از جهان به مشتریان دسترسی پیدا کنید.

بسیاری از سیستم های مدیریت محتوا (CMS) شامل ویژگی های تجارت الکترونیک یا دسترسی به افزونه های تجارت الکترونیک هستند. شما به راحتی می توانید لیست های آنلاین ایجاد کرده و پایگاه فروشگاه خود را افزایش دهید.

چگونه وب سایت خود را رشد دهیم.

یک وب ‌سایت راه ‌های زیادی برای افزایش فروش ارائه می ‌دهد، اما برای این که استراتژی‌ هایتان نتیجه دهد، به ترافیک وب نیاز دارید. اگر انتظار دارید که وب سایت شما به فروش کمک کند ، باید افراد را ترغیب کنید تا از وب سایت شما بازدید کنند.

وب سایت کسب و کارهای کوچک به طور متوسط ​​کمتر از ۵۰۰ بازدید در ماه دریافت می کند. حدود ۵۰ درصد از این بازدیدها از جستجوهای ارگانیک است. اگرچه ممکن است چند صد بازدید در ماه زیاد به نظر نرسد، اما ممکن است منجر به تبدیل ده ‌ها مشتری جدید شود.

با این حال ، رشد یک وب سایت موفق یک شبه اتفاق نمی افتد. شما باید برای ساختن وب سایتی که به درستی نشان دهنده کسب و کار شما و محصولات یا خدماتی است که ارائه می کنید، وقت بگذارید. فرآیند توسعه شامل استراتژی هایی است که می تواند به افزایش آگاهی پس از راه اندازی سایت شما کمک کند.

به عنوان مثال ، استفاده از رویکرد موبایل فرست و ترکیب تکنیک ‌های سئوی داخلی می ‌تواند به صفحات وب شما کمک کند تا سریع ‌تر در رتبه ‌بندی بالا بروند. با این حال ، ممکن است هنوز چندین ماه طول بکشد تا ایجاد ترافیک مناسب شروع شود.

هر چه زودتر شروع کنید ، زودتر می توانید نتیجه بگیرید. برای شروع رشد وب سایت خود از استراتژی های زیر استفاده کنید :

 • ۱. رویکرد موبایل فرست
 • ۲. بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO)
 • ۳. قیف تبدیل
 • ۴. تولید محتوا
 • ۵. تبلیغات پرداختی

در اینجا نگاهی دقیق تر به هر استراتژی می اندازیم.

۱. رویکرد موبایل فرست

توسعه ‌دهندگان وب اخیراً هنگام توسعه وب ‌سایت ‌های جدید، رویکرد موبایل فرست را در پیش گرفته ‌اند. رویکرد موبایل فرست بر تجربه وب سایت کاربران موبایل به جای کاربران دسکتاپ تمرکز دارد.

در گذشته، وب سایت ها معمولا با در نظر گرفتن کاربران دسکتاپ توسعه می یافتند. طراحی‌ های وب واکنش گرا یا ریسپانسیو در نهایت برای کمک به سایت‌ ها در دسکتاپ یا موبایل معرفی شدند. با این حال، اکنون افراد بیشتری از دستگاه های تلفن همراه برای مرور اینترنت استفاده می کنند.

نزدیک به نیمی از کل ترافیک وب سایت از دستگاه های تلفن همراه نشات می گیرد. اگر صفحات وب شما به درستی بر روی یک دستگاه تلفن همراه بارگیری نمی شوند، احتمالاً نرخ پرش بالا و نرخ تبدیل پایین را تجربه خواهید کرد.

رویکرد موبایل فرست باید شامل طرحی باشد که در دستگاه های تلفن همراه عالی به نظر می رسد. همچنین باید به سرعت بارگذاری شود.

از تکنیک های زیر برای اطمینان از تجربه بهتر کاربری موبایل استفاده کنید :

• طراحی وب سایت واکنش گرا یا ریسپانسیو

• ناوبری بصری

• از بین بردن بی نظمی

• تست بر روی دستگاه های تلفن همراه

اگر از وب ساز استفاده می کنید، بسیاری از این مراحل برای شما انجام می شود. به عنوان مثال، بسیاری از تم های از پیش ساخته شده دارای طراحی وب پاسخگو و ویژگی های ناوبری ساده هستند. با این حال، همچنان باید زمینه های زیر را بررسی کنید تا مطمئن شوید که وب سایت شما در دستگاه های تلفن همراه به خوبی کار می کند.

طراحی وب سایت واکنش گرا یا ریسپانسیو

یک طراحی وب واکنش گرا، طرح بندی محتوا را بر اساس اندازه صفحه تنظیم می کند. کاربران روی دسکتاپ و دستگاه های تلفن همراه یک صفحه وب را مشاهده می کنند. اندازه و موقعیت عناصر به طور خودکار تغییر می کند.

استفاده از طراحی وب ریسپانسیو، نیاز به تغییر مسیر یا نگهداری چندین نسخه از یک صفحه را از بین می برد. مدیریت وب سایت شما را ساده می کند و در عین حال اطمینان می دهد که صفحات شما به درستی روی دسکتاپ یا موبایل بارگذاری می شوند.

ناوبری بصری.

کاربران تلفن همراه به ویژگی های ناوبری ساده و بصری نیاز دارند تا به راحتی سایت شما را در صفحه کوچک تر مرور کنند. بسیاری از طراحی های وب موبایل شامل منوهای قابل ارتقا هستند. نوار منو در بالای صفحه باقی می ماند، زیرا کاربر در محتوا پیمایش می کند، که تضمین می کند که هرگز از دسترس دور نیست.

همچنین می توانید یک تابع جستجو در سایت خود قرار دهید. افزودن نوار جستجو یک مرحله ساده است که می تواند به بازدیدکنندگان کمک کند تا اطلاعات مورد نیاز خود را به سرعت پیدا کنند.

بی نظمی را از بین ببرید.

بلوک های طولانی متن، تعداد زیادی تصاویر و عناصر تعاملی می توانند خوانایی صفحات وب شما را به خصوص در دستگاه های تلفن همراه کاهش دهند. یک رابط تمیز با حداقل درهم ریختگی حفظ کنید.

از بین بردن بهم ریختگی همچنین شامل خلاص شدن از شر ویژگی ها و افزونه های غیر ضروری است. وردپرس و سایر پلتفرم های CMS دسترسی به صدها هزار افزونه و ویجت را ارائه می دهند. هر ویژگی که به یک صفحه وب اضافه می کنید سرعت آن را کاهش می دهد. فقط عناصری را بگنجانید که برای هدف صفحه ضروری هستند.

در بیشتر موارد، محتوای اصلی یک صفحه وب شامل متن و چند تصویر است. اگر عنصری در تبدیل بازدیدکنندگان به مشتری نقشی ندارد، از شر آن خلاص شوید.

تست بر روی دستگاه های تلفن همراه

همیشه وب سایت خود را بر روی دستگاه های تلفن همراه واقعی تست کنید.  گوگل کروم و سایر مرورگرها می توانند صفحه نمایش صدها دستگاه تلفن همراه محبوب را شبیه سازی کنند. با این حال، صفحه نمایش شبیه سازی شده همیشه با عملکرد یک دستگاه واقعی مطابقت ندارد.

عواملی مانند به‌ روز رسانی ‌های نرم ‌افزاری، سخت ‌افزارهای مختلف و سایر مشکلات ممکن است باعث شوند صفحه ی شما در یک دستگاه تلفن همراه واقعی متفاوت عمل کند. برای اطمینان از سازگاری بیشتر، هر ویژگی، آیتم منو و صفحه سایت خود را با استفاده از دستگاه های مختلف آزمایش کنید.

۲. بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO)

سئو بخش مهمی از رشد یک وب سایت است. تکنیک های مناسب می توانند قرارگیری صفحات وب شما را در صفحات نتایج جستجو افزایش دهند.

سئو شامل اطمینان از مطابقت صفحات وب شما با بهترین شیوه های توصیه شده توسط گوگل و سایر موتورهای جستجو است. سئو همچنین به مراحلی برای افزایش اعتبار دامنه شما نیاز دارد که می تواند به افزایش رتبه جستجوی شما کمک کند. تاکتیک های رایج سئو داخلی و خارجی عبارتند از:

• تحقیق کلمات کلیدی

• قرار دادن کلمات کلیدی

• نشانه گذاری ساختار یافته

• لینک سازی داخلی

• ایجاد بک لینک

• فهرست های راهنمای کسب و کار

سئو نتایج را یک شبه ارائه نمی دهد. اقداماتی که اکنون انجام می دهید ممکن است برای چندین ماه نتایج قابل توجهی نداشته باشند. با این حال، انتخاب نادیده گرفتن سئو پتانسیل وب سایت شما را برای ایجاد فروش بیشتر محدود می کند.

تحقیق کلمات کلیدی

تحقیق کلمات کلیدی به شما کمک می کند تا کلماتی را که افراد در جستجوی انواع محصولات یا خدماتی که ارائه می دهید استفاده می کنند، شناسایی کنید. هدف ، یافتن انواع کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کار شما است.

کلمات کلیدی که انتخاب می کنید باید صدها تا هزاران جستجو در ماه را شامل شوند. با این حال ، ممکن است بخواهید از کلمات کلیدی که ده ها هزار جستجو یا بیشتر دریافت می کنند ، اجتناب کنید. کلمات کلیدی با حجم بیشتری از ترافیک جستجو ، تمایل بیشتری به رقابت دارند.

قرار دادن کلمات کلیدی

پس از یافتن کلمات کلیدی مرتبط ، باید از آن ها به درستی استفاده کنید. همان طور که اکثر مردم می دانند ، موتورهای جستجو سایت ها را به دلیل پر کردن کلمات کلیدی جریمه می کنند. کیفیت محتوا از کلمات کلیدی مهم تر است. با این حال ، کلمات کلیدی هنوز برای کمک به موتورهای جستجو برای “خواندن” محتوای شما مفید هستند.

شما باید کلمات کلیدی مرتبط را در عنوان صفحه ، سربرگ و توضیحات متا بگنجانید. کلمات کلیدی هدف شما نیز باید به طور طبیعی در محتوای شما استفاده شوند.

نشانه گذاری ساختار یافته

نشانه گذاری ساختاریافته یک گزینه اضافی برای کمک به موتورهای جستجو جهت درک محتوای صفحات شما است. این مورد شامل کدهایی برای توصیف و برچسب گذاری عناصر در صفحه است.

بیشتر موتورهای جستجو ، از جمله گوگل ، از نشانه گذاری Schema استفاده می کنند. Schema.org فهرستی از تمام برچسب هایی را که می توانید برای برچسب زدن اطلاعات در وب سایت خود استفاده کنید، نگهداری می کند. به عنوان مثال ، می توانید از نشانه گذاری برای توصیف نوع صفحه وب ، اطلاعات تماس کسب و کار و اطلاعات محصول استفاده کنید.

لینک سازی داخلی

لینک سازی داخلی به افزایش سئو و تعامل وب سایت شما کمک می کند. لینک های داخلی مرور سایت شما و فهرست هر صفحه را برای موتورهای جستجو آسان تر می کنند. افزودن لینک های داخلی همچنین به بازدیدکنندگان این امکان را می دهد که محتوای مرتبط را پیدا کرده و زمان بیشتری را در سایت شما بگذرانند.

همیشه به محتوای مرتبط در سایت خود لینک دهید. به عنوان مثال ، اگر یک پست وبلاگ جدید ایجاد می کنید ، راه هایی برای لینک دادن به پست های قبلی پیدا کنید.

ایجاد بک لینک

ایجاد بک لینک نوعی سئوی خارجی است ، زیرا خارج از وب سایت شما اتفاق می افتد. بهترین بک لینک ها از سایت های معتبر با اعتبار دامنه بالا (DA) می آیند. DA تجزیه و تحلیلی از توانایی وب سایت شما برای رتبه بندی در صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERPs) است.

به عنوان مثال ، دریافت بک لینک از یک نشریه بزرگ اعتبار بیشتری در مقایسه با بک لینک از یک کسب و کار کوچک دیگر دارد.

ایجاد بک لینک با ایجاد محتوای با کیفیتی شروع می شود که دیگران می خواهند به آن لینک دهند. همچنین می توانید فرصت های ایجاد بک لینک را از طریق وبلاگ نویسی مهمان ، بازاریابی رسانه های اجتماعی و تعامل با دیگر رهبران صنعت خود بیابید.

فهرست های راهنمای کسب و کار

Google My Business، Yelp، Yellow pages، و دیگر پلتفرم‌ ها به شما این امکان را می ‌دهند که فهرست کسب ‌و کار خود را درخواست کنید و اطلاعات نمایش داده‌ شده در پلتفرم را ویرایش کنید. برای مثال ، فهرست‌ های « Google My Business » (GMB) شامل URL وب‌ سایت ، ساعات کاری و سایر اطلاعات مفید برای مشتریان است.

اطمینان حاصل کنید که اطلاعات یکنواخت را در همه راهنماها حفظ می کنید. نام ، آدرس و شماره تلفن (NAP) کسب و کار شما باید در هر جایی که به صورت آنلاین ظاهر می شود ، یکسان باشد.

پس از توسعه ی یک وب سایت با آخرین شیوه های سئو ، می توانید به سوی بازاریابی وب سایت خود و ایجاد ترافیک بیشتر بروید.

۳. قیف تبدیل

قیف تبدیل یک ابزار بازاریابی است که به شما کمک می کند ترافیک بیشتری را تبدیل کنید. این مورد شامل صفحات فرود هدفمند با فرم‌ های ثبت ‌نام و پاسخ ‌دهندگان خودکار ایمیل است تا مشتری های فروش را به محصولات یا خدمات شما علاقه مند نگه دارد.

اکثر بازاریابان به “قاعده ۷” اعتقاد دارند که بیان می کند قبل از خرید مشتری به طور متوسط ​​هفت تعامل با مشتری لازم است. یک قیف تبدیل این فرصت را برای ادامه تعامل با یک بازدید کننده پس از بازدید اولیه از سایت شما فراهم می کند.

یک قیف تبدیل، مشتری های فروش را در چندین مرحله جابه جا می کند. با هر تعامل ، بخشی از مشتری های فروش خود را به تصمیم خرید نزدیک می کنید.

در بالای قیف یک صفحه فرود قرار دارد که سعی می کند تا حد امکان بازدید کننده را جذب کند. می توانید از تبلیغات پرداختی ، بازاریابی رسانه های اجتماعی و سایر استراتژی های بازاریابی برای هدایت ترافیک به یک صفحه فرود هدفمند استفاده کنید. این صفحه ممکن است شامل یک پیشنهاد ویژه باشد ، مانند گزینه دانلود یک راهنما یا مشاهده یک ویدیو پس از عضویت بازدید کننده در خبرنامه یا لیست پستی شما.

پس از اولین بازدید ، می‌ توانید با ارسال ایمیل ‌های دوره ‌ای بازدیدکنندگان ، به پیگیری آن ‌ها ادامه دهید. ایمیل ها حاوی اطلاعات بیشتری برای آموزش رهبران فروش در مورد ارزش محصولات یا خدمات شما هستند. همچنین می توانید به صفحات فرود و محتوای اضافی لینک دهید.

استفاده از یک پلت فرم بازاریابی ایمیلی یا پلت فرم قیف فروش می تواند این مراحل را ساده کند. هر دو گزینه به شما این امکان را می دهند که پاسخگویان خودکار را تنظیم کنید. هنگامی که کاربر یک اقدام خاص را انجام می دهد یا مدت زمان مشخصی می گذرد ، یک پاسخگوی خودکار به طور اتومات یک ایمیل ارسال می کند.

به عنوان مثال ، می‌توانید ۲۴ ساعت پس از ثبت نام بازدید کننده در خبرنامه شما ، به‌طور خودکار یک ایمیل ارسال کنید. هدف ابتدا ایجاد آگاهی قبل از ایجاد علاقه است. سپس به بازدید کننده ها آموزش می دهید و آن ها را تشویق می کنید تا به پیشنهاد شما عمل کنند.

۴. ایجاد محتوا

تولید محتوا دسته وسیعی از بازاریابی است که هر شکلی از محتوای توزیع شده بین مشتریان بالقوه را پوشش می دهد. به عنوان مثال می توان به پست های وبلاگ ، پست های رسانه های اجتماعی ، پرسشنامه ها ، بیانیه های مطبوعاتی ، آموزش های ویدئویی ، پایگاه های دانش ، و کتاب های الکترونیکی و PDF قابل دانلود اشاره کرد.

ایجاد محتوای بیشتر به افزایش ترافیک و افزایش فروش/درآمد کمک می کند. این امر به موتورهای جستجو محتوای بیشتری برای فهرست بندی می دهد ، به این معنی که صفحات وب شما ممکن است در نتایج جستجوی بیشتری ظاهر شوند.

با این حال ، تمرکز بر کیفیت از تمرکز بر کمیت مهم تر است. اطمینان حاصل کنید که هر قطعه از محتوا چیزی ارزشمند ارائه می دهد. به عنوان مثال ، یک آموزش در مورد تکمیل یک کار خاص باید شامل مراحل عملی و دستورالعمل های واضح باشد.

۵. تبلیغات پرداختی

تبلیغات پرداختی شامل پرداخت هزینه برای نمایش تبلیغات با استفاده از شبکه های ارتباطی است که مخاطب هدف شما احتمالاً از آن استفاده می کند. تبلیغات سنتی شامل تبلیغات در رادیو، تلویزیون، مجلات، روزنامه ها و بیلبوردها می شود. تبلیغات آنلاین به شما این امکان را می دهد تا تبلیغات را در وب سایت ها ، موتورهای جستجو و برنامه های تلفن همراه نمایش دهید.

اگرچه ممکن است چندین ماه طول بکشد تا سئو ترافیک ایجاد کند ، اما می توانید از تبلیغات پرداختی برای جذب سریع بازدیدکنندگان استفاده کنید. ممکن است بخواهید از ترکیبی از تبلیغات آنلاین و آفلاین استفاده کنید.

مهم نیست چه پلتفرمی را انتخاب می کنید ، باید اطمینان حاصل کنید که تبلیغ شما با مخاطب هدف شما صحبت می کند. موضوع اصلی را که می خواهید حل کنید هدف بگیرید. از تبلیغات خود برای برجسته کردن بزرگ ترین مشکلی که مشتریان شما با آن روبرو هستند استفاده کنید.

چگونه رشد وب سایت خود را ردیابی کنیم.

هر صنعت و بازاری متفاوت است ، بنابراین احتمالاً باید استراتژی های بازاریابی خود را تغییر دهید تا به بهبود نتایج خود ادامه دهید. نظارت بر رشد وب سایت به شما این امکان را می دهد که ببینید کدام استراتژی ها کارایی دارند و کدام یک نیاز به تعمیر دارند.

از ابزارهای تجزیه و تحلیلی که با پلتفرم های بازاریابی که اتخاذ می کنید استفاده کنید. CMS، پلت فرم بازاریابی ایمیلی و کمپین های تبلیغاتی رسانه های اجتماعی شما باید همه شامل دسترسی به معیارهای ردیابی ترافیک وب سایت و سایر شاخص های کلیدی عملکرد (KPI) باشند.

در اینجا برخی از مهمترین KPIهای وب سایت برای ردیابی آورده شده است :

 • ۱. مجموع بازدیدهای منحصر به فرد
 • ۲. صفحات در هر جلسه
 • ۳. مدت زمان جلسه
 • ۴. نرخ پرش
 • ۵. منابع ترافیک
 • ۶. سرعت صفحه/زمان بارگذاری
 • ۷. نرخ تبدیل

همچنین می‌توانید KPIها را به فهرست معیارهایی که ردیابی می‌کنید اضافه کنید. هنگام انتخاب KPI، روی معیارهایی تمرکز کنید که داده های قابل سنجش را ارائه می دهند. داده های کمی را می توان شمارش یا اندازه گیری کرد، مانند درصد بازدیدکنندگانی که اقدام خاصی را در صفحه فرود انجام می دهند.

۱. مجموع بازدیدهای منحصر به فرد

به ترافیک کلی وب خود ، به ویژه پس از راه اندازی یک کمپین بازاریابی یا اجرای تاکتیک های سئو، بسیار توجه کنید. افزایش ترافیک ممکن است نشان دهنده کارآمد بودن استراتژی های بازاریابی شما باشد.

برخی از ابزارهای تحلیلی به بازدیدها به عنوان “جلسه” اشاره می کنند. هر جلسه یک بار بازدید است. جلسه زمانی شروع می شود که بازدیدکننده برای اولین بار یکی از صفحات وب سایت شما را باز می کند و زمانی پایان می یابد که صفحه را ببندد یا به مدت ۳۰ دقیقه غیر فعال بماند.

۲. صفحات در هر جلسه

صفحه در هر جلسه به شما این امکان را می دهد تا بدانید که آیا بازدیدکنندگان قبل از خروج در حال بررسی وب سایت شما هستند یا به یک صفحه نگاه می کنند. این معیار میانگین تعداد صفحاتی را که هر کاربر بازدید می کند ردیابی می کند.

به خاطر داشته باشید که معیار “صفحات در هر جلسه” عامل اصلی در ردیابی صفحات فرود نیست. کاربران قبل از ثبت نام در لیست ایمیل شما و خروج از سایت فقط می توانند از یک صفحه بازدید کنند.

با این حال، “صفحات در هر جلسه” یک معیار مفید برای تعیین این که آیا بازدیدکنندگان ارگانیک با سایت شما در تعامل هستند یا خیر است. تعامل کم وب سایت ممکن است به این معنی باشد که کاربران اطلاعات شما را مفید نمی یابند. افزودن انکر تکست در سراسر محتوای شما ممکن است به افزایش تعامل کمک کند.

۳. مدت زمان جلسه

مدت زمان جلسه ، مدت زمانی را که افراد در صفحات وب شما صرف می کنند ، ردیابی می کند. خواندن یک صفحه فرود یا پست وبلاگ آموزنده ممکن است چند دقیقه طول بکشد. اگر بازدیدکنندگان یک صفحه را در بازه زمانی کوتاهی ترک کنند ، ممکن است محتوای شما را نخوانده باشند.

مدت زمان کوتاه ممکن است نشانه ی این باشد که شما نیاز به بهبود محتوا برای کمک به جلب توجه بازدیدکنندگان خود دارید. اگر محتوای شما دارای بلوک های متنی طولانی است ، سعی کنید محتوا را به پاراگراف های کوچک تر تقسیم کنید. استفاده از تصاویر باکیفیت نیز می تواند به خوانایی بیشتر محتوای شما کمک کند.

۴. نرخ پرش

نرخ پرش یک صفحه وب به شما درصد افرادی را می گوید که بدون انجام هیچ کاری صفحه را ترک می کنند. به عنوان مثال ، اگر یک بازدیدکننده به یک صفحه فرود برسد ، محتوا را اسکن کند و بدون اشتراک در لیست پستی شما یا کلیک کردن بر روی لینک به صفحه دیگر از آن جا خارج شود، بازدید او به عنوان “پرش” در نظر گرفته می شود.

نرخ پرش بالا نشان می دهد که محتوای صفحه با بازدیدکنندگان ارتباط برقرار نمی کند. ممکن است لازم باشد متن ، پیشنهاد یا طرح صفحه را تغییر دهید تا بازدیدکنندگان را وادار به تعامل کنید.

۵. منابع ترافیک

منابع ترافیک به شما کمک می کنند تا تجزیه و تحلیل کنید که ترافیک شما از کجا می آید. گوگل آنالیتیکس و سایر ابزارهای تحلیلی می توانند منبع ترافیک شما را ردیابی کنند :

• ارگانیک

• مستقیم

• اجتماعی

• پست الکترونیک

• ارجاعی

ترافیک ارگانیک شامل بازدیدکنندگانی است که از موتورهای جستجو به سایت شما می رسند. افزایش ترافیک ارگانیک معمولاً به این معنی است که تکنیک های سئو شما به خوبی کار می کنند.

ترافیک مستقیم شامل بازدیدکنندگانی می شود که URL سایت شما را در مرورگرهای خود تایپ می کنند. ممکن است پس از راه اندازی یک کمپین بازاریابی آفلاین ، تغییراتی در میزان ترافیک مستقیم ایجاد شود. به عنوان مثال ، ممکن است URL سایت خود را در یک آگهی پرداختی در تلویزیون ، رادیو ، یک بیلبورد یا در آگهی هایی که توزیع می کنید قرار دهید.

ترافیک اجتماعی از پلتفرم های رسانه های اجتماعی می آید. توسعه یک استراتژی بازاریابی موثر در رسانه های اجتماعی می تواند به افزایش ترافیک از فیس بوک ، توییتر و سایر پلتفرم ها کمک کند.

ترافیک پست الکترونیک از ایمیل هایی می آید که به عنوان بخشی از کمپین های بازاریابی ایمیلی یا قیف های تبدیل ارسال می کنید. پس از ارسال یک ایمیل انبوه برای مشترکین خود ، باید متوجه افزایش ترافیک ایمیلی شوید.

ترافیک ارجاعی از وب سایت های دیگر می آید. با افزایش اعتبار و شهرت شما ، وب سایت های بیشتری به محتوای شما لینک می دهند.

 6. سرعت صفحه / زمان بارگذاری

سرعت صفحه / زمان بارگذاری بر تجربه مشتری تأثیر می گذارد. اگر بارگذاری صفحات شما بیش از حد طول بکشد ، افراد سایت شما را ترک کرده و در جای دیگری جستجو می کنند.

گوگل زمان بارگذاری صفحه را یک تا دو ثانیه توصیه می کند. با این حال ، یک صفحه وب به طور متوسط ​​۱۰.۳ ثانیه در دسکتاپ و ۲۷.۳ ثانیه در تلفن همراه ، طول می کشد تا به طور کامل بارگذاری شود.

شما از نظر فنی نیازی ندارید که کل صفحه فقط در چند ثانیه بارگیری شود ، اما محتوای اصلی باید به سرعت ظاهر شود. اگر بارگذاری صفحات شما بیش از حد طول می کشد ، سعی کنید تصاویر موجود در صفحه را بهینه کنید.

اگر رویکرد موبایل فرست را انتخاب کنید ، هر صفحه وب ممکن است فقط یک یا دو تصویر داشته باشد. می‌ توانید به جای استفاده از فایل‌ های اصلی ، تصاویر را کوچک کنید تا متناسب با صفحه باشند.

همچنین می توانید وضوح را کاهش دهید. وضوح توصیه شده برای تصاویر وب ۷۲ PPI است. تصاویر از یک دوربین دیجیتال یا گوشی هوشمند ممکن است وضوحی تا ۴۸۰ PPI داشته باشند.

۷. نرخ تبدیل

نرخ تبدیل یک صفحه وب یکی از مهمترین معیارها است. نرخ تبدیل به شما کمک می کند تا اثربخشی صفحه فرود را در تبدیل بازدیدکنندگان به مشتریان ثابت یا مشتریان جدید تعیین کنید.

نرخ تبدیل به شدت با نرخ پرش مرتبط است. اگر نرخ پرش بالایی دارید ، نرخ تبدیل پایینی نیز خواهید داشت.

نرخ تبدیل پایین اغلب نشان می دهد که بازدیدکنندگان به پیشنهاد شما یا محتوای وب سایت شما علاقه ای ندارند. انجام تحقیقات کلمات کلیدی و گنجاندن عبارات مختلف در محتوای وب ، تبلیغات پرداختی و پست ‌های رسانه ‌های اجتماعی می ‌توانند به شما در جذب ترافیک با تبدیل بالا کمک کنند.

چگونه افراد بیشتری را برای خرید از سایت خود جذب کنید.

جذب افراد بیشتر به خرید از سایت شما نیاز به ترکیبی از استراتژی های بازاریابی و تبلیغات دارد. شما باید مردم را وادار کنید تا از سایت شما بازدید کنند. سپس باید آن بازدیدکنندگان را به مشتری های فروش تبدیل کنید و سپس مشتریان جدید را پرورش دهید.

در اینجا برخی از بهترین راه ها برای دستیابی به این اهداف آورده شده است :

 • ۱. سئو
 • ۲. بازاریابی رسانه های اجتماعی
 • ۳. تبلیغات پرداخت به ازای هر کلیک
 • ۴. بهینه سازی تبدیل
 • ۵. بازاریابی آفلاین

از این استراتژی ها برای کمک به افزایش ترافیک ، نرخ تبدیل و فروش وب سایت استفاده کنید.

۱. از سئو برای افزایش فروش استفاده کنید.

بهینه سازی موتور جستجو (SEO) کمک می کند تا ترافیک ارگانیک بیشتری را به سایت شما وارد کند. همچنین می توانید از سئو برای افزایش نرخ تبدیل و فروش استفاده کنید.

کلید جذب بازدیدکنندگان بیشتر برای خرید اقلام در سایت شما ، جذب نوع مناسب از بازدیدکنندگان است. شما می توانید با استفاده از کلمات کلیدی طولانی و تولید محتوای با کیفیت به این مهم دست یابید.

کلمات کلیدی طولانی عباراتی هستند که شامل سه یا چند کلمه هستند. یک کلمه کلیدی طولانی در مقایسه با یک کلمه کلیدی به تنهایی خاص تر است.

به عنوان مثال، “چگونه فروش وب سایت را افزایش دهیم” در مقایسه با “فروش وب سایت” خاص تر است. ممکن است شخصی که برای «فروش وب سایت» جستجو می کند ، به جای مشاوره در مورد چگونگی افزایش درآمد از وب سایت خود ، به دنبال معاملات بر روی محصولات باشد. استفاده از کلمات کلیدی طولانی به شما کمک می کند تا پرس و جوهای جستجوی خاص تری را هدف قرار دهید که باید به نرخ تبدیل کمک کند.

محتوای باکیفیت نیز برای فروش بیشتر از طریق سئو مهم است. افزودن پست های وبلاگ طولانی و آموزش های مفید در وب سایت شما به موتورهای جستجو محتوای بیشتری برای فهرست بندی و نمایش در نتایج جستجو می دهد.

شما همچنین باید استراتژی ‌های سئو را که قبلاً توضیح داده شد ، اجرا کنید ، از جمله انتخاب کلمات کلیدی با رقابت کمتر، درخواست فهرست‌ های کسب ‌و کار خود و ایجاد بک لینک ‌های بیشتر.

۲. از بازاریابی شبکه های اجتماعی برای افزایش فروش استفاده کنید..

بازاریابی رسانه های اجتماعی چندین استراتژی برای افزایش فروش ارائه می دهد:

• به سرعت شکایات مشتریان را حل کنید.

• با مخاطبان هدف خود تعامل داشته باشید.

• مدیریت و ایجاد محتوای مفید.

• از اینفلوئنسر مارکتینگ برای تبلیغ محصولات استفاده کنید.

می توانید از رسانه های اجتماعی برای رشد حضور آنلاین خود و ایجاد یک پایگاه مشتری وفادار استفاده کنید. با این حال ، قبل از استفاده از هر یک از استراتژی های زیر، مطمئن شوید که به جای استفاده از پروفایل های رسانه های اجتماعی شخصی خود ، پروفایل های تجاری ایجاد می کنید.

استفاده از پروفایل تجاری در مقایسه با استفاده از پروفایل شخصی حرفه ای تر است. فیس بوک همچنین از لینک دادن تبلیغات پرداختی به یک حساب شخصی جلوگیری می کند.

رسانه های اجتماعی منبع خوبی برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مشتریان مورد نظر شما هستند. می ‌توانید از پلتفرم‌ های رسانه‌ های اجتماعی برای پرسیدن سؤال ، پاسخ به سؤالات و جمع ‌آوری اطلاعات از مخاطبان هدف خود استفاده کنید.

تعامل با کاربران شبکه های اجتماعی نشان می دهد که شما به افکار آن ها اهمیت می دهید. وقت گذاشتن برای پاسخ دادن به نظرات می تواند به اعتبار آنلاین شما کمک کند. شما همچنین می توانید مشتریان بیشتری به دست آورید و به سادگی با اظهار نظر در مورد بازخورد مشتریان خود ، وفاداری بیشتری ایجاد کنید.

رسانه های اجتماعی همچنین فرصتی برای مدیریت و ایجاد محتوا برای مخاطبان هدف شما فراهم می کنند. محتوای انتخاب شده شامل مقالات و ویدیوهایی است که ممکن است برای فالوورهای شما مفید باشد. همچنین می توانید محتوای اصلی مانند پست های وبلاگ را از طریق وب سایت خود تبلیغ کنید.

همچنین باید سعی کنید در پلتفرم هایی که بیشتر از آن ها استفاده می شود به مشتریان دسترسی پیدا کنید. فیس بوک، اسنپ چت، یوتیوب، توییتر، تیک تاک و اینستاگرام همگی دارای ویژگی های جمعیتی متفاوت و مزایا و معایب بازاریابی هستند.

اینفلوئنسر مارکتینگ گزینه ی دیگری برای دستیابی سریع به مخاطبان گسترده تر است. این روش شامل پرداخت پول به شخصی با فالوورهای اجتماعی زیاد برای تبلیغ کسب و کار شما است.

راهنمای ما برای استفاده از رسانه های اجتماعی برای افزایش فروش وب سایت را مشاهده کنید تا در مورد اینفلوئنسر مارکتینگ و سایر اشکال بازاریابی رسانه های اجتماعی بیشتر بدانید.

۳. از تبلیغات پرداخت به ازای کلیک برای افزایش فروش استفاده کنید.

تبلیغات پرداخت به ازای کلیک (PPC) به شما این امکان را می دهد که به سرعت ترافیک با تبدیل بالا را به صفحات فرود خود جذب کنید. گزینه های رایج تبلیغات آنلاین عبارتند از:

• تبلیغات رسانه های اجتماعی

• تبلیغات موتورهای جستجو

• تبلیغات وب سایت

• تبلیغات پادکست

تبلیغات رسانه های اجتماعی در فید رسانه های اجتماعی کاربران ظاهر می شود. این یک راه عالی برای جلب توجه مردم است ، زیرا برخی از افراد در درجه اول از اینترنت برای بررسی حساب های رسانه های اجتماعی خود استفاده می کنند.

تبلیغات موتورهای جستجو در نتایج موتورهای جستجو ظاهر می شوند. به عنوان مثال ، استفاده از Google Ads به شما این امکان را می دهد که تبلیغات را در بالای نتایج جستجو قرار دهید. از آنجایی که شما فقط برای هر کلیک از تبلیغات خود پول پرداخت می کنید، تبلیغات موتورهای جستجو اغلب بسیار مقرون به صرفه هستند.

همچنین می ‌توانید برای نمایش تبلیغات خود در وب ‌سایت ‌ها ، پادکست ‌ها و دیگر پلتفرم‌ های آنلاین هزینه کنید. این اغلب شامل استفاده از یک پلتفرم سمت تقاضا (DSP) مانند DoubleClick یا Amazon DSP است.

تفکیک تبلیغات پرداختی ما توصیه ها و استراتژی های بیشتری را برای استفاده از تبلیغات پرداختی برای افزایش درآمد وب سایت ارائه می دهد.

۴. از تکنیک های بهینه سازی تبدیل استفاده کنید.

نرخ تبدیل پایین اثربخشی سئ و، بازاریابی رسانه های اجتماعی و تبلیغات پرداختی شما را محدود می کند. اکثر مردم در اولین بازدید خود خرید را تکمیل نمی کنند ، به همین دلیل است که صفحات فرود اغلب شامل فرم های ثبت نام و لید مگنت (جلب توجه) هستند که به شما این امکان را می دهند که مشترکین را به لیست ایمیل اضافه کنید.

یک صفحه فرود با نرخ تبدیل پایین به درصد بیشتری از بازدیدکنندگان اجازه می دهد تا بدون اضافه کردن آن ها به لیست ایمیل شما، از آن خارج شوند.

در این جا چندین مرحله وجود دارد که می توانید برای افزایش نرخ تبدیل و استفاده بیشتر از بازاریابی و سئوی خود آن ها را انجام دهید:

• از تست تقسیم A/B استفاده کنید.

• محتوای موجود را به روز کنید.

• روی یک بازار هدف کوچک تر تمرکز کنید.

تست تقسیم A/B به شما این امکان را می دهد که دو نسخه از یک محتوا را با هم مقایسه کنید تا ببینید کدام یک بهتر عمل می کند. می‌ توانید دو نسخه از یک آگهی ، صفحه فرود یا ایمیل را آزمایش کنید.

هنگام استفاده از تست تقسیم A/B ، هر بار فقط یک عنصر را تغییر دهید. برای مثال ، می‌توانید سربرگ یک صفحه فرود یا کپی آگهی را در یک آگهی تغییر دهید. سپس می ‌توانید معیارهای هر دو نسخه را دنبال کنید تا ببینید کدامیک بهتر عمل می ‌کند.

به روز رسانی محتوای موجود شما ممکن است نرخ تبدیل را بهبود بخشد. به عنوان مثال ، اگر یک صفحه فرود عملکرد ضعیفی دارد، سعی کنید محتوا را با اطلاعات مفیدتر به روز کنید. کل صفحه را خط به خط مرور کنید و به دنبال اطلاعاتی بگردید که بتوانید آن ها را حذف یا بهبود بخشید.

تمرکز روی یک بازار هدف کوچک تر نیز ممکن است نرخ تبدیل شما را افزایش دهد. به جای تلاش برای جذب مخاطبان گسترده ، محتوای خود را طوری تنظیم کنید که برای بخش کوچک تری از بازارتان جذاب باشد. تحقیقات بازار را انجام دهید تا بازار خود را به بخش های کوچک تر تقسیم کنید. اختصاص تلاش ‌های خود به یک بازار خاص در یک زمان می ‌تواند به نفوذ در بازار کمک کند و به شما این امکان را می‌ دهد تا به مشتریانی دست پیدا کنید که ممکن است در غیر این صورت از دست داده باشید.

۵. از بازاریابی آفلاین برای افزایش فروش استفاده کنید.

در کنار بازاریابی آنلاین ، می توانید از بازاریابی آفلاین برای جذب بازدیدکنندگان بیشتر به وب سایت خود استفاده کنید. گزینه های رایج بازاریابی آفلاین و تبلیغات عبارتند از:

• تبلیغات تلویزیونی

• تبلیغات رادیویی

• آگهی های روزنامه و مجلات

• پخش بروشور و کاتالوگ

تبلیغات سنتی شامل تبلیغات تلویزیونی ، رادیویی و چاپی است. اگرچه هر سه گزینه ممکن است به شما در افزایش آگاهی از محصولات یا خدماتتان کمک کند، اما توزیع بروشور ممکن است بازده بهتری داشته باشد.

توزیع کاتالوگ ها، تراکت ها و بروشورها در مقایسه با تبلیغات تلویزیونی ، رادیویی و چاپی می تواند تأثیر بیشتری داشته باشد. یک بروشور به شما این امکان را می دهد که به جای تلاش برای جلب توجه مصرف کنندگان با یک آگهی کوتاه ، به آن ها اطلاعات محصولتان را بدهید. این نوعی بازاریابی محتوا است ، زیرا به مشتریان بالقوه کمک می‌ کنید تا درباره محصولات یا خدمات شما اطلاعات بیشتری کسب کنند.

همچنین می توانید به راحتی تلاش های بازاریابی آفلاین خود را پیگیری کنید. Oppizi یک پلت فرم پیشرو برای برنامه ریزی ، نظارت و ردیابی کمپین های توزیع تراکت است.

به خاطر داشته باشید که بازاریابی آفلاین به منطقه محلی شما محدود نمی شود. می توانید بروشورها و تراکت ها را بین مشتریان بالقوه در سایر قاره ها توزیع کنید.

به عنوان مثال ، Oppizi در سه قاره (آمریکای شمالی، اروپا و استرالیا) و بیش از ۶۰ شهر بزرگ فعالیت می کند. گسترش توزیع تراکت در سراسر قاره یا جهان ممکن است به شما کمک کند تا با افزایش پایگاه بازار خود ، تجارت خود را گسترش دهید.

نتیجه گیری

اگر کسب و کاری دارید ، به یک وب سایت نیاز دارید. یک وب سایت کمک می کند تا کسب و کار شما معتبرتر شود و مشتریان بالقوه آن را آسان تر پیدا کنند.

رشد یک وب سایت برای افزایش فروش زمان بر است ، اما خیلی پیچیده نیست. ابتدا باید یک وب سایت حرفه ای داشته باشید که کاملاً روی دستگاه های تلفن همراه بارگذاری شود. وب سایت شما همچنین باید از آخرین شیوه های سئو برای افزایش آگاهی از برند و ترافیک ارگانیک استفاده کند.

پس از توسعه یک وب سایت ، می توانید از تکنیک های بازاریابی برای جذب بازدیدکنندگان بیشتر به صفحات فرود خود استفاده کنید. قیف های تبدیل ، تبلیغات پرداختی و بازاریابی رسانه های اجتماعی می توانند به افزایش ترافیک وب کمک کنند. با این حال ، شما همچنین باید نتایج خود را ردیابی کنید تا مشخص کنید چه چیزی موثر است و چه چیزی خوب و کارآمد نیست.

معیارهای وب سایت ، مانند کل بازدیدکنندگان و مدت زمان جلسه را بررسی کنید تا ببینید کدام صفحات نیاز به بهبود دارند. تداوم بهینه سازی صفحات و کمپین های بازاریابی می توانند نرخ تبدیل را افزایش دهند و به شما کمک کنند بازدیدکنندگان بیشتری را به مشتری تبدیل کنید.