نرم افزار مدیریت برند

نرم افزار مدیریت برند

نرم افزار مدیریت برند

نرم افزار مدیریت برند 700 500 دکتر علی ناصرحجتی

بهترین نرم افزار مدیریت برند را برای کسب و کار خود بیابید. بررسی‌های محصول و ویژگی‌ها را برای ایجاد لیست خود مقایسه کنید.

ROI360

 • پورتال‌های بازاریابی ROI360 شبکه شما را قادر می‌سازد تا به صورت آنلاین محتوای بازاریابی مبتنی بر برند را ایجاد کند. فرآیند خلق آثار هنری را ساده کنید، هزینه‌ها را کاهش دهید و مطابقت با پورتال، بازاریابی خود را با ROI360 کنترل کنید.

FotoWare

 • راه حل مدیریت منابع دیجیتال (DAM) FotoWare معمولاً توسط برندها برای مدیریت مؤثرتر محتوای برند و مواد بازاریابی خود استفاده می‌شود. FotoWare هم در فضای ابری و هم در فضای داخلی در دسترس است و به لطف ابرداده‌ها و جریان‌های کاری قدرتمند، تیم‌ها را قادر می‌سازد کارآمدتر با یکدیگر همکاری کنند. با آسان کردن جستجو و یافتن و استفاده از منابع، با افزونه‌ها و ادغام برای انواع CMS ها و برنامه‌ها مانند Microsoft Word ، PowerPoint و Adobe InDesign، به اطمینان از ثبات برند کمک می‌کند.

Bynder

 • Bynder  ساده‌ترین راه برای مدیریت حرفه‌ای و توزیع منابع دیجیتال در فضای ابری است. تیم‌ها می‌توانند به سرعت فایل‌های مناسب را پیدا کنند، با ویرایش‌ها و تأییدیه‌های هم‌زمان همکاری کنند و محتوا را در کانال‌های مختلف توزیع کنند. با بایندر، برندها از طریق یک پورتال مرکزی، کنترل کاملی بر عملیات بازاریابی و برند خود دارند.

Frontify

 •  Frontify راه جدیدی برای اتصال نام تجاری شما است، بنابراین زمان را با دستورالعمل های PDF یا تنظیمات پیچیده DAM هدر ندهید. مهم نیست که چند برند را مدیریت می‌کنید، پلتفرم مبتنی بر ابر آپلود، ذخیره، سازماندهی، یافتن و به اشتراک گذاری همه محتوای برند شما را آسان می کند. بیش از ۴۰۰۰ برند جهانی قبلاً برندهای خود را با پلتفرم مقیاس پذیر متصل کرده‌اند. یک نسخه آزمایشی بدون دردسر دریافت کنید تا قابلیت استفاده و انعطاف پذیری Frontify را در زمان واقعی مشاهده کنید.

Yext

 • امروزه، اکثر نوارهای جستجو در وب‌سایت‌های تجاری، به جای پاسخ دادن به سؤالات، فقط کلمات کلیدی را اسکن می‌کنند و فهرستی از پیوندها را برمی‌گردانند. این یک تجربه برند ناامید کننده برای مشتریان شما است و مانع از درآمد شما می‌شود. با Yext، تفاوت در پاسخ است. ما یک پلتفرم پاسخ‌گویی مدرن و مبتنی بر هوش مصنوعی ساخته‌ایم که به مشتریان شما در هر جایی که سؤال بپرسند، پاسخ‌های مستقیم می‌دهد. گوگل جستجوی هوش مصنوعی را برای مصرف کنندگان به ارمغان آورد. Yext جستجوی هوش مصنوعی را ارائه می‌دهد.

Qualtrics

 • برند خود را با اطلاعات قدرتمند Qualtrics توسعه دهید. با همه چیز، از آگاهی از برند و معیار رقبا گرفته تا آزمایش تبلیغات، نمای کاملی از معیارهایی که برای برند شما مهم هستند، در اولین پلتفرم مدیریت تجربه در جهان دریافت کنید. مشاهده بی‌درنگ سلامت برند با تمام معیارهای شما در یک داشبورد. برند خود را با اطلاعات بی نظیر توسعه دهید.

Brandox

 • برندوکس یک مرکز برند و بازاریابی است. این به طور خاص برای کمک به کسب و کارهای کوچک تا متوسط طراحی شده است تا منایع برند خود را سازماندهی و مدیریت کنید. مطالب کمپین، گرافیک‌ها، عکس‌ها، فایل‌های صوتی/تصویری، قالب‌ها و موارد دیگر را در یک مکان متمرکز  داشته باشید. پیش نمایش‌های تصویری به همراه ویژگی‌های جستجو و فیلتر، یافتن سریع منابع را بسیار آسان می‌کند. ابزار اشتراک گذاری داخلی به شما کمک می‌کند تا فایل‌ها را به صورت داخلی و خارجی به روشی کاربرپسند به اشتراک بگذارید. این ۱۰۰٪ برای مبتدیان و برای تیم شما آسان است.

Oktopost

 • راه‌حل‌های مدیریت رسانه‌های اجتماعی، شنود اجتماعی و حمایت از کارکنان Oktopost به سازمان‌های B2B این امکان را می‌دهد تا برند خود را در شبکه‌های اجتماعی تقویت کنند و تأثیر واقعی شبکه‌های اجتماعی را بر تجارت اندازه‌گیری کنند. Oktopost  به بازاریابان این امکان را می‌دهد که بهتر با مشتریان و مشتریان بالقوه تعامل داشته باشند، اطلاعات و بینش عملی به دست آورند و بازگشت سرمایه را تضمین کنند. Oktopost با ادغام بومی با تمام پلتفرم‌های اصلی اتوماسیون بازاریابی و CRM، به استفاده از داده‌های اجتماعی برای بهبود تجربه مشتری و افزایش درآمد کمک می‌کند.

Third Light

 • یک راه حل مدیریت منابع دیجیتال که به مدیران برند کمک می‌کند تا کارهای خود را در یک مکان مدیریت کنند. اعضای تیم می‌توانند فایل‌ها و کانتینرهای انتخابی را مستقیماً روی دسک‌تاپ خود همگام‌سازی کنند، بازخوردها و تأییدیه‌ها را از طریق نظرات به اشتراک بگذارند، سپس محتوای نهایی را در سطح جهانی به اشتراک بگذارند. همه چیز در Chorus حول “فضاهای” ایمن ساخته شده است – هر کدام برای بازتاب گردش کار خاص یک تیم پیکربندی شده‌اند. گذشته از جوایز، پشتیبانی تخصصی شبانه روزی را ارائه می‌دهد.

Imagen

 • حفظ کنترل کتابخانه رو به رشد برند و منابع بازاریابی شما می‌تواند وقت‌گیر و حواس پرت کننده باشد، به خصوص زمانی که باید روی کارهای خلاقانه تمرکز کنید. Imagen یک پورتال مدیریت برند هوشمند و ساده برای استفاده است که یک منبع مناسب را برای همه نوع و اندازه کسب و کار ارائه می‌دهد. ذخیره، دسترسی و توزیع ایمن ویدئو، تصاویر، صدا و اسناد در سراسر سازمان یا شرکای خارجی از طریق یک پلت فرم قابل تنظیم که از هر دستگاه متصل در دسترس است.

Censhare

 • مدیریت برند censhare تمامی منابع دیجیتالی مانند لوگوها، آثار هنری برند، تصاویر و فونت‌ها را ساده می‌کند و به شما کنترل دقیقی بر نحوه استفاده از برندتان می‌دهد. از طریق مدیریت محتوای جهانی، به لطف مدیریت ساده ‌شده منابع دیجیتال، محتوا و اطلاعات محصول، برای ارتباط در همه کانال‌ها، برای تیم‌های محلی و منطقه‌ای آسان است که قالب‌ها را با محتوای مرتبط با هر بازار جداگانه اصلاح کنند.

Filecamp

 •  Filecamp یک راهکار نرم افزاری ابری (cloud-based) مدیریت منابع نام تجاری (BAM) است که به شرکت‌ها کمک می‌کند تا منابع برند خود مانند تصاویر، آرم‌ها، رنگ‌ها و دستورالعمل‌های برند را سازماندهی کرده و به اشتراک بگذارند. کاربران نامحدود در همه برنامه‌ها، به صورت هر کاربر با مجموعه‌ای از مجوزهای کاربری و پوشه مخصوص خود، پیکربندی شده است. گزینه‌های منحصر به فرد برند سفارشی، اطمینان حاصل می‌کند که همه چیز با راهنمای برند شما هماهنگ است. بیش از ۹۰۰ برند از سراسر جهان به Filecamp با منابع دیجیتال و دستورالعمل‌های برند خود اعتماد دارند.

Sesimi

 • پلتفرم مدیریت برند و محتوا Sesimi  از بازاریابان با محافظت از منابع برند و ارائه کمپین‌های بازاریابی، سریعتر از همیشه پشتیبانی می‌کند – از جمله: – ابزار مدیریت دارایی دیجیتال (DAM) پیشرو و بصری برای کمک به مدیریت، ذخیره، جستجو و اشتراک محتوا. پلتفرم ایجاد محتوای قالب پویا که گلوگاه‌های تولید بازاریابی را با الگوهای هوشمندِ سازگار با برند حذف می‌کند.  تیم پشتیبانی جهانی برای کمک به شما در هر مرحله از راه آماده است.

Outfit

 • Outfit  فضای مدیریت برند را هدایت می‌کند و به تیم‌های شما اجازه می‌دهد تا از طریق قالب‌ها و ورودی‌های داده پویا، بازاریابی را ضمانت، سفارشی‌سازی، تأیید و استفاده کنند. این بهترین مدیریت برند و مدیریت منابع دیجیتال را ترکیب می‌کند. اتوماسیون برند از فناوری برای خودکارسازی کارهای دستی و در عین حال قابل پیش بینی در برند مرتبط با تولید بازاریابی استفاده می‌کند. Outfit برای کاهش هزینه‌های تولید، توانمندسازی تیم‌ها و افزایش ارزش ویژه برند، در کنار مجموعه‌های martech  موجود شما کار می‌کند.

WoodWing Software

 • WoodWing Assets  (که قبلا Elvis DAM نامیده می‌شد) یک سیستم مدیریت دارایی برند دیجیتالی انعطاف پذیر و مقیاس پذیر است که به ناشران، آژانس‌های خلاق و بخش‌های بازاریابی کمک می‌کند تا به اهداف خود برای کیفیت، کارآمدی هزینه و زمان عرضه سریعتر به بازار برسند. از فرآیندهای تجاری و عملیاتی در ذخیره سازی، سازماندهی، دسترسی، اشتراک گذاری و مدیریت حقوق و مجوزهای محتوای رسانه پشتیبانی می‌کند. بهترین ادغام Adobe InDesign را در کلاس خود ارائه می‌دهد.

Widen

 • Widen، یک شرکت  Acquia، و سازنده پلتفرم برنده جایزه مدیریت دارایی دیجیتال (DAM)، Widen Collective®¿، توسط کاربران Capterra به عنوان بهترین ارزش و آسان‌ترین نرم افزار شناخته شده است. Collective یک منبع مرکزی برای محتوای محصول و محتوای برند است. راه حل‌های مبتنی بر ابر Widen برای DAM و PIM سازمانی، گردش کار بازاریابی و مدیریت برند ارائه دهنده نرم افزار با کیفیت بالا و خدمات بی نظیر است که عمدتاً به شرکت‌های متوسط ​​تا بزرگ با بیش از ۵۰۰ کارمند خدمات ارائه می‌دهد.

BrandMaster

 • BrandMaster  یک پلتفرم مدیریت برند ابری است که برای متخصصان بازاریابی طراحی شده است که به دنبال بهبود اجرای استراتژی برند و تلاش‌های بازاریابی هستند. مدیریت گردش کار، ایجاد ارتباطات عالی و ارائه به موقع پروژه‌ها را آسان‌تر می‌کند و کنترل کامل برند را به شما می‌دهد. پلتفرم مدیریت برند ما با برنامه‌های ماژولار، مقیاس‌پذیر، انعطاف‌پذیر و سفارشی‌شده، به شما امکان می‌دهد راه‌حلی کاملاً هماهنگ با نیازها و نام تجاری خود بسازید.

IWD

 • شبکه: نظارت و انطباق فروشگاه اجتماعی. اجرای سریع: ارتباطات ساده و انواع داده‌های قابل مبادله (دستورالعمل‌های فروشگاه، عکس‌ها، نظرسنجی‌ها و موارد دیگر). ارتباط آسان بین HQ & FIELD: برنامه پیام رسان و کتابخانه عکس سازمان یافته در یک مکان .بهینه سازی: تطبیق استراتژی با پیگیری و تجزیه و تحلیل فعالیت رقبا .برای بهبود تجربه مشتری، اجرای استراتژی تجارت را بهبود بخشید.

Kontentino

 •  Kontentino به ویژه برای مشاغل جهانی، منطقه‌ای یا حق امتیازی مناسب است که نیاز به بومی سازی محتوای رسانه‌های اجتماعی برای بازارها در کشورها یا مکان‌های مختلف دارند .زمانی که برند شما از چندین نمایندگی مختلف برای بازارهای مختلف استفاده می‌کند، این ممکن است باعث سردرگمی شود. با Kontentino کنترل بهتری بر کیفیت محتوا و ماندن در برند دارید.

Monday

 • در پلتفرم بدون کد monday.com، مدیران بازاریابی می‌توانند نمای کلی سطح بالا را برای تیم خود ایجاد کنند. درباره استراتژی بحث کنید، درخواست‌های خلاقانه را ثبت کنید، و به اعضای مختلف تیم شغل بدهید تا همه بدانند دقیقاً چه چیزی را در اولویت قرار دهند. سپس پیشرفت و عملکرد کمپین را روی داشبوردهای سفارشی سازی شده تجزیه و تحلیل کنید تا به راحتی برند خود را بررسی کنید. از ایده پردازی تا اجرا، monday.com  مدیریت هر جنبه‌ای از نام تجاری خود را برای تیم هایی با هر اندازه ای آسان می کند.

Capital ID

 • هدف ما این است که تولید محتوای شما را تا حد امکان آسان، سریع، کارآمد و بر اساس برند ایجاد کنیم. با راه حل‌های متعدد ما پورتال برند، انتشار بر اساس تقاضا، انتشارات دیجیتال، طراحی و مدیریت ترجمه، ما می‌توانیم کل سازمان شما را برای برقراری ارتباط و عمل به روشی منسجم تسهیل کنیم. پلتفرم تولید محتوای ما یک پایه قابل اعتماد اثبات شده برای ایجاد، ترجمه، تأیید، ذخیره و انتشار محتوای (با نام تجاری) است.

Canva

 • طراحی فقط برای طراحان نیست. این برای هر کسی است که ایده‌ای برای به اشتراک گذاشتن دارد. Canva پلتفرم آنلاینی است که طراحی هر چیزی را برای هر فرد و تیمی آسان می‌کند. با هزاران الگوی حرفه‌ای ساخته شده برای شروع، می‌توانید طرح‌های خود را با چند کلیک ایجاد، سفارشی سازی و به اشتراک بگذارید. از برچسب‌ها گرفته تا بروشورهای حرفه‌ای، ویدیوهای خیره‌کننده تا ارائه‌های محل کار، دستیابی به اهداف طراحی شما هرگز چنین آسان‌تر نبوده است.

Lytho

 • Lytho  به شما کمک می‌کند تا با راه حل مدیریت برند برنده جوایز ما (۲۰۱۹ مبتکرترین، ۲۰۱۹ Adobe Most-Promising ( Partner  بر روی برند ما ارتباط برقرار کنید. تلاش‌های بازاریابی خود را ساده کنید و در زمان ایجاد، جستجو، اشتراک گذاری و انتشار محتوای دیجیتال خود صرفه جویی کنید. با مرکز برند سازگار باشید. با Digital Asset Manager کارآمد باشید .با Create and Publish Tool خلاق باشید Lytho .تنها منبعی است که از آن می‌توان تمام محتوای بازاریابی را مدیریت، ایجاد و منتشر کرد.

NiceJob

 • ساخته شده برای مشاغل خدماتی (B2C)، SaaS، و آژانس‌ها. NiceJob ساده‌ترین راه برای دریافت نظرات بیشتر و ایجاد شهرت آنلاین است. هرگز دوباره محتوای بازاریابی ننویسید.: NiceJob به طور خودکار نظرات مشتریان را جمع آوری می‌کند و آنها را در رسانه‌های اجتماعی به اشتراک می‌گذارد .در حالی که مشتریان شما را به همه دوستان خود توصیه می‌کنند، هر آنچه را که باید در مورد مشتریان خود بدانید بیاموزید. مثل تبلیغات دهان به دهان فقط ۱۰۰۰ برابر بهتر است. بدون قرارداد، آزمایش رایگان ۱۴ روزه، سپس فقط ۷۵ دلار در ماه.

CHILI publish

 • ناشر CHILI یک پلتفرم اتوماسیون خلاقانه قدرتمند برای ایجاد الگوهای هوشمند برای خروجی چاپ و دیجیتال است. به طور یکپارچه در هر پشته یا سیستمی قرار می‌گیرد. به‌علاوه، عناصر قابل قفل و اتصالات API به داده‌های شما تضمین می‌کنند که محتوا همیشه در برند است. تقریباً برای هر فرآیند چاپ دیجیتال و تبلیغات دیجیتال یا پلت فرم تجارت الکترونیکی، آثار هنری آماده برای استفاده در چند ثانیه ایجاد کنید.