در این مقاله توضیح می دهیم که چقدر مهم است که تولید محتوای خود را برون سپاری کنید.

50

در این مقاله توضیح می دهیم که چقدر مهم است که تولید محتوای خود را برون سپاری کنید.

در این مقاله توضیح می دهیم که چقدر مهم است که تولید محتوای خود را برون سپاری کنید. 700 500 دکتر علی ناصرحجتی

فهرست مطالب:

Lead Generation  چیست؟

چرا تولید محتوا مهم است؟

Lead Generation  شامل چه چیزهایی می شود؟

برون سپاری نسل پیشرو چیست؟

۵ دلیل برای برون سپاری

چگونه یک شرکت تولید کننده پیشرو انتخاب کنیم؟

و …

Lead Generation چیست؟

تولید سرنخ اساساً در مورد جذب افراد به کسب و کار شما و سپس تشویق آنها برای تبدیل شدن به مخاطب و مشتری با علاقه به محصول یا خدمات شما است.

به زبان ساده، آن ها به سمت کسب‌وکار شما کشیده می‌شوند، زیرا شما چیزی را به آنها ارائه می‌دهید که برایشان جالب است. هنگامی که آنها از طریق پرس و جو ، یا یک تماس یا هر شکلی از پیوند با کسب و کار شما آشنا می شوند، در نهایت منجر به تبدیل شدن آنها به مشتریان می‌شود.

سرنخ ها می‌توانند از مکان‌های مختلف، از جمله از طریق جستجوی اینترنتی، تبلیغات، رسانه‌های اجتماعی، ارجاع، رویدادها یا سایر روش‌های بازاریابی سنتی به دست آیند.

با این حال، تولید سرنخ می تواند به شما کمک کند تا مشتریان مناسب برای کسب و کار خود را در زمان مناسب هدف قرار دهید.

به عنوان مثال، یک کمپین تبلیغاتی را بر روی اتوبوس تصور کنید. بسیاری از مردم هنگام حرکت اتوبوس، آگهی را بر روی اتوبوس می بینند.

آنها حتی ممکن است با گفتن به دوستان خود به آن واکنش نشان دهند یا این کمپین ممکن است آنقدر در ذهن آنها بماند که بعداً آن را به صورت آنلاین دنبال کنند.

با این حال، این یک انتخاب کاملاً تصادفی است. همه علاقه مند و پی گیر آن نخواهند شد. از این رو پاسخ محدودی به کمپین تبلیغاتی وجود دارد که ممکن است هزینه زیادی داشته باشد.

بنابراین چگونه افرادی را هدف قرار می دهید که به احتمال زیاد به کسب و کار شما علاقه مند هستند؟

 اینجاست که تولید سرنخ وارد می شود.

چرا تولید سرنخ مهم است؟

اگر می خواهید کسب و کارتان رشد کند، تولید سرنخ بسیار مهم است.

با افزایش سرنخ ها، می توانید آگاهی و علاقه مخاطبان را به محصولات و خدمات خود افزایش دهید و در نهایت فروش خود را افزایش دهید.

مزایای بسیار بیشتری وجود دارد. به عبارت ساده تر، هر چه تعداد افراد بیشتری به کسب و کار شما علاقه نشان دهند، احتمال اینکه تعدادی یا تعداد زیادی از آنها را به مشتری تبدیل کنید، بیشتر می شود. بنابراین فروش خود را افزایش دهید.

علاوه بر این، تولید سرنخ با کیفیت شما را قادر می سازد تا مشتریان با کیفیت را جذب کنید.

 برای چه کسانی تبلیغ می کنید؟ اگر این یک کمپین است که به طور تصادفی برای هر کسی هدف قرار می گیرد، ممکن است متوجه شوید که تعداد زیادی از سرنخ های جدید را جذب نمی کند، حتی اگر پول زیادی خرج کرده باشید.

با این حال، با تولید سرنخ باکیفیت، می‌توانید دقیقاً مشتری را که می‌خواهید و مد نظرتان است را، جذب کنید.

Lead Generation  شامل چه چیزهایی می شود؟

تولید سرنخ در اکثر مواقع فرآیند ساده ای نیست. بلکه می تواند کار بسیار سخت و فشرده ای نیز باشد. هدف اصلی این است که کسب و کار و محصول خود را در مقابل افرادی قرار دهید که احتمال بیشتری برای تبدیل شدن به مشتری را دارند.

برای دستیابی به این هدف، کارشناسان نسل پیشرو از طریق یک رویکرد چند کانالی شبکه، ارتباطات آفلاین و آنلاین، ایجاد لیست از منابع متعدد و ارتباط با گروه های اجتماعی استفاده می کنند.

آنها شروع به جمع آوری لیستی از افرادی می کنند که به تجارت شما علاقه مند هستند و در پلتفرم های مختلفی که در آن هستید با شما ارتباط برقرار می کنند. از وب سایت شما گرفته تا، رویدادهای بازاریابی، رسانه های اجتماعی و تبلیغات سنتی.

با این داده ها، می توانید شروع به بررسی سرنخ های خود کنید و دریابید که چه کسی احتمال خریدش از کسب و کار شما بیشتر است.

سپس، آنها را در طول این فرآیند، با محتوای ارزشمندتان در طول مسیر پرورش می‌دهید، تا زمانی که شما را از بین هر کسب‌وکار دیگری در صنعتتان، برای خرید انتخاب کنند.هنوز تمام نشده است مرحله بعدی مراقبت از آن مشتری است، که به معنای افزایش وفاداری آنها و ارائه خدمات عالی به مشتریان است.

یک تیم متخصص مشتریان را پیگیری می‌کند و بازخورد دریافت می‌کند که می‌تواند داده‌های عالی‌تری را در اختیار شما قرار دهد تا سرنخ‌های جدید بیشتری را هدف قرار دهید.

برون سپاری نسل پیشرو چیست؟

با در نظر گرفتن این موضوع، چرا باید نسل پیشرو خود را برون سپاری کنید. آیا نمی توان این کار را در داخل و با یک تیم بازاریابی و فروش انجام داد؟

خوب، شما می توانید روش های مختلفی را برای جذب سرنخ های جدید به کسب و کار خود امتحان کنید. اما آیا شما زمان و دانش تخصصی دارید؟

در همین حال، اگر می خواهید رشد کسب و کار خود را به سطح بعدی ارتقا دهید، برون سپاری تولید سرنخ بسیار مهم است.

به این معنی است که شما می توانید یک فرد خارجی بگیرید تا تمام کارها را انجام دهد. بنابراین آنها می توانند طیف گسترده ای از فعالیت های تولید سرنخ را از طرف شما انجام دهند و در وقت و تلاش شما صرفه جویی کنند.

به عنوان مثال، روش های مختلفی برای تولید سرنخ وجود دارد. از روش های سنتی، از جمله تماس، تبلیغ محصول، تبلیغات روزنامه، تبلیغات بیلبورد و رویدادها و شبکه تا روش های دیجیتال. که می تواند شامل تولید سرنخ وب سایت، رسانه های اجتماعی، SEO و تبلیغات PPC باشد.

تولید سرنخ سریع و آسان نیست. آیا برای ایجاد محتوای مفید و مرتبط به طور منظم زمان دارید؟ محتوایی که ارزشی برای ارائه به مشتری داشته باشد و در بین رقبا برجسته شود؟

آیا می توانید زمانی را صرف تماس با مردم کنید تا ببینید آیا آنها به کسب و کار شما علاقه دارند یا خیر؟ آیا می توانید داده هایی را که تاکنون در اختیار داشته اید را تجزیه و تحلیل کنید و لیستی از سرنخ های واجد شرایط مفید برای پیگیری ایجاد کنید؟

آمار نسل پیشرو:

اگر هنوز در حال بحث در مورد اینکه آیا تولید سرنخ را دنبال کنید و آن را به یک متخصص برون سپاری کنید یا نه شکی دارید، در اینجا چند آمار برای شما آورده شده است.

۱ . تنها ۴ درصد از بازدیدکنندگان وب سایت آماده خرید هستند.

این بدان معناست که شما باید ایده هایی برای ارتباط منظم با این افراد داشته باشید تا زمانی که آنها آماده خرید هستند، به سراغ شما بیایند.

بدیهی است که شما می خواهید ۴ درصدی را که آماده خرید هستند به دست آورید، اما بقیه چطور؟ چگونه می توانید آنها را متقاعد کنید که کسب و کار شما را انتخاب کنند؟

۲. ۸۸ درصد از بازاریابان B2B از بازاریابی محتوا به عنوان تاکتیک تولید سرنخ استفاده می کنند.

یکی از راه هایی که می توانید به تعامل با سرنخ ها ادامه دهید، ارائه محتوای با کیفیت است.

۳ . پاسخ گویی سریع

تصور کنید یک رهبر بالقوه به کسب و کار شما علاقه مند است و با شما ارتباط برقرار می کند. به طور سنتی، یک شخص می تواند مستقیماً با یک کسب و کار تماس بگیرد و منتظر پاسخ سریع باشد.

حتی اگر مجبور باشند منتظر اطلاعات بیشتر باشند، تقریباً بلافاصله شخصی در آن طرف تلفن وجود دارد.

به صورت آنلاین، آنها ممکن است از طریق ایمیل، وب سایت شما با شما تماس بگیرند یا حتی در صفحه رسانه های اجتماعی شما نظر بدهند. با این حال، زمان مهم است و شما باید در اسرع وقت پاسخ دهید.

افرادی که امروز با شما تماس می گیرند ممکن است بلافاصله آماده خرید نباشند. با این حال، اگر اولین کسی هستید که با آنها صحبت می کنید و خدمات خود را ارائه می دهید، می توانید رابطه ای ایجاد کنید که در ذهن آنها باقی بماند.

علاوه بر این، این یک فرصت عالی است تا مهارت‌های عالی خود در خدمات مشتری را به آنها نشان دهید و تأثیر اولیه خوبی داشته باشید.

۴ . بازاریاب هایی که تلاش های وبلاگ نویسی را در اولویت قرار می دهند، ۱۳ برابر بیشتر احتمال دارد که بازدهی مثبتی داشته باشند

روش تولید محتوا برای رشد کسب و کار شما حیاتی است. وبلاگ نویسی روش دیگری برای ایجاد محتوای ارزشمند است.

شما می توانید از طریق ترافیک ارگانیک، به عبارت دیگر، افرادی که وبلاگ شما را پیدا کرده و آن را دنبال می کنند، سرنخ های جدیدی ایجاد کنید.

باید فهرستی از کلمات کلیدی خاصی را بنویسید که می‌خواهید رتبه‌بندی کنید تا افراد بتوانند شما را در موتورهای جستجو راحت‌تر پیدا کنند.

چرا انتخاب کنید که نسل اصلی خود را برون سپاری کنید؟ در ادامه دلایلی برای شما آورده شده است.

 علاوه بر نکاتی که در بالا ذکر شد، با برون سپاری تولید سرنخ خود، می توانید در زمان و تلاش خود صرفه جویی کنید که بهتر می توانید برای اداره کسب و کار خود صرف کنید.

برای اینکه بازاریابی و تولید سرنخ موثر باشد، باید خلاق و جذاب باشد.

تولید سرنخ، علیرغم اینکه ممکن است از یک شرکت حرفه ای به دست بیاید، فرآیند آسانی نیست.

برای هدف قرار دادن افراد مناسب که تبدیل به مشتریان می شوند، نیاز به دانش فنی و بازاریابی متخصص است. و همچنین زمان و خلاقیت برای جذب مشتریان بالقوه از طریق ارائه محتوای منظم و مرتبط نیاز کار شما است.

راه‌های زیادی برای جذب سرنخ‌های جدید برای کسب‌وکارتان وجود دارد، برخی ساده هستند، برخی دیگر زمان بیشتری می‌برند. آیا می توانید بگویید که کسب و کار شما برای دستیابی به سرنخ های جدید از جدیدترین فناوری ها برخوردار است؟

اگر تولید سرنخ خود را برون سپاری کنید، شاهد نتایج باورنکردنی خواهید بود. بنابراین به‌عنوان یک صاحب کسب‌وکار، می‌توانید تقریباً بلافاصله از مزایای فرآیند تولید سرنخ بهره ببرید.

۵  دلیل برای برون سپاری نسل پیشرو:

۱. یک شرکت تولید سرنخ حرفه ای به انبوهی از پایگاه های داده دسترسی دارد. این بدان معنی است که آنها می توانند مخاطبان بیشتری را هدف قرار دهند.

از این رو می‌توانید به سرنخ‌های بالقوه بیشتری نسبت به آنچه که خودتان می‌توانید انجام دهید، برسید. یک شرکت تولید سرنخ دائماً پایگاه داده‌های خود را تازه‌سازی می‌کند تا مطمئن شود که تنها دارای افراد پاسخگو و مشتاق است.

شما پولی را برای تبلیغات تصادفی هدر نخواهید داد یا شبکه گسترده ای را برای به دست آوردن چند سرنخ ایجاد نخواهید کرد. درعوض، شما می‌خواهید مشتریان جدید مشتاقی را به دست آورید که فقط منتظر شنیدن درباره کسب‌وکار شما و آنچه می‌توانید به آنها ارائه دهید، هستند.

۲ . کارکنان یک شرکت تولید سرنخ همگی متخصص و آموزش دیده هستند. این بدان معناست که شما مجبور نیستید پول و منابع خود را برای آموزش کارکنان خود برای استفاده از شیوه های تولید سرنخ خرج کنید.

۳ . برون سپاری تولید سرنخ به شما این امکان را می دهد که تیم فروش خود را برای موفقیت آماده کنید.

از این رو آنها می توانند به جای صرف وقت روی گروه بزرگی از افرادی که ممکن است هرگز بیشتر از این با شرکت شما پیش نروند، سرنخ ها را پرورش دهند و فروش را بیشتر کنند.

۴ . آیا کسی در تیم فعلی شما وجود دارد که در تولید سرنخ متخصص باشد؟ نه؟ با برون سپاری به یک متخصص، می توانید به تیم خود اجازه دهید به آنچه که در آن مهارت دارند ادامه دهند.

از توسعه ایده های محصول جدید گرفته تا ارائه خدماتی با سطح بالایی از انتظارات مشتری. نیازی نیست کارکنان را از رویه‌های اصلی که به شما در راه‌اندازی کسب‌وکارتان کمک می‌کرد، دور کنید.

۵ . شرکت های حرفه ای تولید سرنخ به وضوح در کاری که انجام می دهند خوب هستند. شما در حال پرداخت هزینه در ازای خدمات از آنها هستید، بنابراین می توانید انتظار بازگشت خوبی از سرمایه خود داشته باشید.

کارشناسان تولید سرنخ مهارت مناسبی برای انجام بهترین کار دارند، زیرا هر روز برای تولید سرنخ فروش دستمزد می گیرند.

تولید سرنخ کار و تخصص آنهاست. بنابراین، ارزش سرمایه گذاری را دارد.

خودتان انجام دهید بهتر است یا برون سپاری کردن؟

برون سپاری می تواند به کاهش فشار از جانب تیم شما کمک کند، به خصوص اگر برای رسیدن به ضرب الاجل با مشکل مواجه هستید یا کارکنان کافی برای پوشش تولید سرنخ را ندارید.

با این حال، بدیهی است که شما با یک شرکت متفاوت کار می کنید و این یک سرمایه گذاری مالی است، بنابراین باید یک رابطه کاری خوب با یک سرویس خارجی داشته باشید. می توانید برخی کارها را خودتان انجام دهید و برخی دیگر را برون سپاری کنید.

برخی از افراد تولید سرنخ داخلی را ترجیح می دهند زیرا معتقدند کارکنان آنها محصول را بهتر از سایرین می شناسند. با این حال، اگر در تولید سرنخ متخصص نیستید، ممکن است زمان زیادی را ببرد.

به یاد داشته باشید که اگر کارکنان شما بتوانند روی کاری که برای آن استخدام کرده اید تمرکز کنند، بهره وری بیشتری خواهند داشت. یادگیری تکنیک‌های تولید سرنخ در داخل نیازمند زمان و سرمایه‌گذاری است.

از این رو، می توانید کار را به یک شرکت متخصص بسپارید، که می داند چه کاری انجام می دهد و می تواند به سرعت نتایج را برای کمک به رشد کسب و کار شما ارائه دهد.

سپس، به اصطلاح، سرنخ‌های واجد شرایطی را خواهید داشت که همه واقعاً به محصول شما علاقه مند هستند.

چگونه یک شرکت تولید کننده پیشرو انتخاب کنیم؟

هنگام انتخاب یک شرکت تولید کننده سرنخ باید به چه نکاتی توجه کنید؟

اولا، آیا آنها محصول شما را می شناسند؟ آیا کارکنان می توانند با کسب و کار شما به عنوان شرکتی منحصر به فرد رفتار کنند؟و آیا آنها می توانند توصیفات عالی از سایر مشتریان را به شما ارائه دهند.

در نهایت، اگر قبلاً یک شرکت تولید کننده سرنخ را انتخاب کرده باشید و مدتی از خدمات آنها استفاده کرده باشید، آیا شاهد افزایش سرنخ های با کیفیت بوده اید؟ آیا بازگشت سرمایه شما خوب بوده است.

آن ها با شما همکاری خواهند کرد تا کسب و کار شما را بفهمند، چه چیزی آن را منحصر به فرد می کند و نیازهای شما را درک کنند. سپس، تیم یک استراتژی بازاریابی اختصاصی ایجاد می کند تا مؤثرترین بازده سرمایه شما را به دست آورد.

کسب و کار شما با هر کسب و کار دیگری متفاوت است، بنابراین استراتژی تولید سرنخ شما دقیقاً متناسب با کسب و کار شما ایجاد می شود.

شما یک برنامه محکم برای سازماندهی، به روز نگه داشتن سرنخ ها و اطلاعات در مورد محصولات و خدمات خود به دست خواهید آورد. اساساً، تیم به شما کمک می کند تا در زمان مناسب چیزهای درست را به افراد مناسب بگویید.

علاوه بر این، شما می توانید به سادگی با پاسخگویی وفاداری مشتری را به دست آورید .

همانطور که قبلا ذکر شد، اگر به سرعت پاسخ مشتریان را دهید، در خط مقدم ذهن مشتری خود قرار خواهید گرفت و می توانید قبل از اینکه رقبای شما متوجه پیشی گرفتن شما شوند، مشتریان را جذب کنید.

یک شرکت تولید سرنخ چندین خدمات را ارائه می دهد از جمله:

نسل پیشرو دیجیتال:

تولید سرنخ دیجیتال یا آنلاین به طیف گسترده ای از کمپین ها، تکنیک ها و استراتژی ها نیاز دارد که همه آنها برای هر پلتفرم جداگانه متفاوت است.

این مهم است که آنها بدانند چگونه از یکدیگر تعریف کنند، از وب سایت شما گرفته تا رسانه های اجتماعی و جستجوی پولی.

تبلیغات موتورهای جستجو می تواند برند، محصولات و خدمات شما را در مقابل مشتریان بالقوه ای قرار دهد که هرگز نام شما را نشنیده اند.

هدف کمپین PPC این است که مردم را به بازدید از وب سایت شما به جای رقبای شما وادار کند.

کمپین سئو بهترین منبع برای جذب سرنخ های تجاری است.

چرا که وب‌سایت شما در موتورهای جستجو بهتر عمل می‌کند و شروع به تسهیل بازاریابی ایمیلی هوشمندانه‌تر و کمپین‌های رسانه‌های اجتماعی می‌کند.

نسل پیشرو فیس بوک:

آیا می دانستید تنها در بریتانیا بیش از ۴۰ میلیون کاربر فیس بوک وجود دارد؟

شرکت می‌تواند گروه‌های کاربر فردی را با کمپین‌های بازاریابی بصری بسیار مؤثر برای ایجاد علاقه مورد هدف قرار دهد.

نسل پیشرو توییتر:

با بیش از ۱۵ میلیون کاربر در توییتر در بریتانیا، این پلتفرمی نیست که بتوانید آن را نادیده بگیرید.

هدف از استفاده از توییتر ایجاد اشتراک ذهنی و ایجاد تمایل برای محصولات و خدماتی است که ارائه می کنید.

به طور خلاصه، اگر می خواهید کسب و کارتان رشد کند، تولید سرنخ یک عنصر حیاتی در استراتژی کلی کسب و کار شما است.

علاوه بر این، اگر می خواهید آن را به خوبی انجام دهید، و زمان کافی برای صرف تولید سرنخ ندارید، به کمک متخصص نیاز دارید.