تغییر در تبلیغات دیجیتال در سال ۲۰۲۲ در راه است: پنج استراتژی برای موفقیت تبلیغات آنلاین

تغییر در تبلیغات دیجیتال در سال 2022 در راه است: پنج استراتژی برای موفقیت تبلیغات آنلاین

تغییر در تبلیغات دیجیتال در سال ۲۰۲۲ در راه است: پنج استراتژی برای موفقیت تبلیغات آنلاین

تغییر در تبلیغات دیجیتال در سال ۲۰۲۲ در راه است: پنج استراتژی برای موفقیت تبلیغات آنلاین 700 500 دکتر علی ناصرحجتی

کسب و کار شما برای موفقیت بیشتر در تبلیغات آنلاین چه باید بکند؟ با یک برنامه خوب و تحقیق شده، آماده خواهید بود که مشتریان خود را در جایی که هستند ملاقات کنید و به راحتی آن ها را جذب کنید.

کسب و کار شما برای موفقیت بیشتر در تبلیغات آنلاین چه باید بکند؟ با یک برنامه خوب و تحقیق شده، آماده خواهید بود که مشتریان خود را در جایی که هستند ملاقات کنید و به راحتی آن ها را جذب کنید.

این پنج استراتژی برای موفقیت در تبلیغات دیجیتال، کسب ‌و کار شما را برای رویدادهای غیرمنتظره آماده می‌ کند و شما را قادر می‌ سازد بدون توجه به آنچه برای الگوریتم اتفاق می ‌افتد، به اهداف خود برسید.

۱. یک اکوسیستم ایجاد کنید

کلید موفقیت در تبلیغات آنلاین ساختن اکوسیستم شخصی شماست. ما اغلب شاهد ایجاد محدودیت ‌های تصادفی توسط این پلتفرم ‌ها هستیم که به‌طور غیرمنتظره تبلیغات را در حالت تعلیق قرار می‌ دهند.

اگر کسب و کار شما فقط روی یک پلتفرم هستند، تبلیغات آنها متوقف می شود و به این معنی است که فروش و کار شما نیز متوقف می شود.

شرکت‌ ها باید یک اکوسیستم تبلیغاتی بسازند تا اطمینان حاصل کنند که تجارت همیشه ادامه می‌ یابد.

اجرای این استراتژی یک حرکت تغییر دهنده و مفید برای سال جدید خواهد بود.

به عنوان مثال، تصور کنید حساب فیسبوک شما محدود شده است. اگر در سایر پلتفرم‌ های ترافیکی مانند Google Shopping، Tik Tok و Pinterest تبلیغات و حساب دارید، علاوه بر بازاریابی ایمیلی و بازاریابی پیامکی، فروش و کار شما همچنان ادامه خواهد داشت.

یک اکوسیستم تبلیغات آنلاین، محافظتی را ارائه می دهد که مشاغل و کسب و کارهای آنلاین نباید از آن غافل شوند. 

۲. بازاریابی پیامکی را پیاده سازی کنید

اگر هنوز از بازاریابی پیامکی استفاده نمی کنید، باید آن را شروع کنید. اگرچه این روش توسط تبلیغ کنندگان دست کم گرفته می شود، اما بازاریابی پیامکی به راحتی یکی از قدرتمندترین و مقرون به صرفه ترین منابع ترافیکی است که می توانید ایجاد کنید.

ما می ‌بینیم که کاربران ۹۰ درصد پیامک های خود را باز می‌ کنند، که آن را به یکی از بالاترین نرخ ‌ها در میان استراتژی‌ های تبلیغاتی تبدیل می‌ کند.

هر استارت آپی در تجارت می تواند یک انقلاب فرهنگی باشد.

تغییر در روند محل کار

ایمیل ها را می توان نادیده گرفت اما پیام ها در نود درصد موارد خوانده می شوند.

در یکی از موفق ‌ترین مطالعات موردی ما در Golden Stream Media، ما ۳۰۰۰ دلار برای بازاریابی پیامکی هزینه کردیم و ۶۰۰۰۰ دلار درآمد کسب کردیم.

این مطالعه، موفقیت تبلیغات پیامکی را اثبات می کند.

به تمام افرادی که قبلاً از شما خرید کرده اند یا قصد خرید را داشتند فکر کنید.

بازاریابی پیامکی مجدداً آن مخاطب را هدف قرار می دهد و با پیگیری یا پیشنهادات ویژه خرید را برای آنها آسان می کند.

این یک استراتژی تبلیغات دیجیتال است که نمی توان آن را از دست داد.

۳. به زبان عامیانه صحبت کنید

مخاطب شما فقط دوست دارد غیررسمی صحبت کند. مطمئن شوید که با مشتریان مانند یک شخص واقعی صحبت می کنید.

در بسیاری از موارد، از گفتن “باشه” و “خدای من” و ارسال ایموجی ها خجالت نکشید. مردم می خواهند بدانند که در حال گفتگو با یک انسان هستند نه یک ماشین.

هرچه بیشتر با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید، آنها احساس راحتی بیشتری در خرید از شما خواهند داشت. البته، جدیت محصول شما مهم است، ما حتی دیده‌ ایم که مؤسسات مالی از زبان عامیانه استفاده می ‌کنند و رشد بسیار زیادی داشته ‌اند.

برای موفقیت در دنیای دیجیتال، زبانی را که برای صحبت با مشتریان خود استفاده می کنید تغییر دهید. شوخی کنید، داستان بگویید و هیجان انگیز باشید.

۴.  از TikTok استفاده کنید

استفاده از تیک تاک

تیک تاک یک پلتفرم با امکانات خلاقانه بی پایان است. در حالی که پتانسیل زیادی برای محتوای خلاقانه مرتبط با محصول شما در آن وجود دارد، ما شاهد خریدهای بسیار کمتری در این پلتفرم نسبت به سایرین هستیم.

اگرچه خرید از آن کمتر است، اما مزایای خود را نیز دارد.

هزینه هر کلیک روی آن به طور کلی بسیار کمتر از سایر پلتفرم ها است. هزینه به ازای هر نمایش و حتی هزینه هر خرید نیز در آن کمتر است که فرصت بیشتری را در اختیار تبلیغ ‌کنندگان قرار می ‌دهد.

در حالی که TikTok هنوز یک پلتفرم تبلیغاتی نسبتاً جدید است، محبوبیت روزافزون آن به این معنی است که شرکت ها باید در آن سرمایه گذاری کنند.

اگر از TikTok و پتانسیل تبلیغاتی نامحدود آن استفاده نمی کنید، احتمالاً مرتکب اشتباه شده اید. (به فیسبوک در سال ۲۰۱۳ فکر کنید.) با زاویه مناسب و خلاقیت های مناسب، این پلتفرم می تواند روشی تازه برای تبلیغ کنندگان در همه جا باشد.

۵. برای سازگاری با اپل آماده شوید:

ما تغییرات عظیمی را پیش ‌بینی می‌ کنیم که می‌ تواند برای تبلیغات و تجربه مصرف‌ کننده در فیس‌ بوک و اپل در راه باشد.

این بدان معناست که کسب و کارها باید صبور باشند و آماده باشند تا اقدامات بعدی لازم را انجام دهند. هنگامی که اپل iOS 14 را راه اندازی کرد، فیس بوک به شدت آسیب دید.

پس از این به‌روزرسانی ‌ها، به نظر می ‌رسد اپل ممکن است در آینده نزدیک پلتفرم تبلیغاتی خود را راه‌ اندازی کند.

با تعداد باورنکردنی کاربران اپل در جهان، این پلتفرم پتانسیل تبلیغاتی باورنکردنی را برای شرکت‌ های سراسر جهان باز می ‌کند.

عصر جدیدی از تبلیغات دیجیتال در راه است. اطمینان حاصل کنید که کسب‌ وکار شما منابع لازم برای بهره‌ گیری از آن را در آینده دارد.

با در دست داشتن این استراتژی ها، کسب و کارها در تمام صنایع می توانند برای موفقیت در سال آینده آماده شوند.