تعریف و نحوه ی استفاده از بیانیه جایگاه سازی به همراه ۲۲ مثال

تعریف و نحوه ی استفاده از بیانیه جایگاه سازی به همراه 22 مثال

تعریف و نحوه ی استفاده از بیانیه جایگاه سازی به همراه ۲۲ مثال

تعریف و نحوه ی استفاده از بیانیه جایگاه سازی به همراه ۲۲ مثال 700 500 دکتر علی ناصرحجتی

بیانیه جایگاه سازی به عنوان یک نقشه ی راه برای برند شما عمل می کند. این مسئله پایه ای برای تلاش های بازاریابی و روشی است که برند ، خود را نشان می دهد. بیانیه جایگاه سازی ، منحصر به فرد بودن و سازگاری را ارائه می دهد. به درک این که چه چیزی محصول شما را از رقبا متمایز می کند کمک می کند و یک هویت برند قوی ایجاد می کند که به شما این امکان را می دهد تا تجارت خود را به سطح بعدی ببرید. ثبات برای برند شما بسیار مهم است زیرا شما را قادر می سازد آگاهی و اعتماد مشتری را ایجاد کنید. بیانیه جایگاه سازی مستقیماً بر استراتژی ، طراحی محصول ، بازاریابی و تلاش های فروش شما تأثیر می گذارد. همه ی این مؤلفه ها در شرکت شما با هم در جهت هدف مشترک کار می کنند.

ایجاد یک بیانیه جایگاه سازی در اوایل توسعه ی برند شما ، زمانی که در مورد آینده ی محصول خود تصمیم می گیرید ، مواد بازاریابی برای پشتیبانی از آن ایجاد می کنید و محصولات اضافی را برای تکمیل آن طراحی می کنید ، مفید خواهد بود. ایجاد یک بیانیه جایگاه سازی شما را تشویق می کند تا در مورد محصول و نام تجاری خود سؤالاتی بپرسید که ممکن است قبلاً در مورد آن ها فکر نکرده باشید. ممکن است درک درستی از دلیل ایجاد محصول و این که چه کسی از آن سود می برد داشته باشید. با این حال ، بیانیه جایگاه سازی نشان می دهد که چرا محصول شما وجود دارد ، چرا در بازار موفق خواهد شد و چه چیزی برای کارکرد آن لازم است.

بیانیه جایگاه سازی چیست؟

بیانیه جایگاه سازی یک یا دو جمله است که ارزش متمایز محصول یا خدمات را برای مشتریان در مقایسه با رقبای اصلی بیان می‌کند. بیانیه جایگاه سازی معمولاً بر اساس چهار مؤلفه ی کلیدی ساخته می شود. اولین مؤلفه ، مخاطب هدف یا گروهی از افراد با ویژگی های مشترک ، مانند ویژگی های روانی و رفتاری است. مؤلفه ی دوم ، چارچوب مرجع یا بخش بازاری است که برند در آن رقابت می کند. مؤلفه ی سوم ، مزیت رقابتی شماست. چهارمین مؤلفه برای باور یا قانع ‌کننده‌ ترین شواهدی است که نشان می‌دهد برند همانطور که در بیانیه وعده داده شده است ، نیازهای مشتری را برآورده می‌کند.

بیانیه های تمایز یا نقاط فروش منحصر به فرد از دیگر اصطلاحات بیانیه های جایگاه سازی هستند. بیانیه جایگاه سازی به این سوال پاسخ می دهد : ” برند چگونه می خواهد توسط مخاطبان دیده شود؟ ” هدف از بیانیه جایگاه سازی ، ایجاد جایگاه خاصی برای یک محصول یا نام تجاری در ذهن مصرف کنندگان شما است. اگرچه نام تجاری ممکن است مزایای متفاوتی را برای بخش‌های مختلف بازار ارائه دهد ، اما مشتریان یکی از مزیت‌ های متمایزکننده را به خاطر می‌آورند که با سایر ویژگی‌ های متمایز مثبت پشتیبانی می‌شود.

یک بیانیه جایگاه سازی معمولاً نکات اساسی گزاره ارزش را مشخص می کند. به همین دلیل ، اغلب پس از گزاره ارزش ، یک بیانیه جایگاه سازی ایجاد می‌شود. بیانیه جایگاه سازی ابزار داخلی است که به تیم ‌های بازاریابی کمک می‌کند تا اطمینان حاصل کنند که فعالیت‌هایشان برای مصرف‌ کنندگان سازگار است و تلاش‌هایشان را با ارزش پیشنهادی و برند مطابقت می ‌دهد.

نمونه هایی از بیانیه های جایگاه سازی

بیانیه های جایگاه سازی می توانند اشکال مختلفی داشته باشند ، مانند ماموریت چشم انداز، بیانیه ارزش پیشنهادی ، شعار، توضیحات مختصر شرکت و غیره. بنابراین ، ما بیانیه های جایگاه سازی برندهای معروف را از دیدگاه مصرف کننده ، با در نظر گرفتن شعارها ، چشم اندازها ، و بیانیه ماموریت تحلیل خواهیم کرد. ما چند نمونه از بیانیه‌ های برند توسط شرکت ‌های برجسته را در این جا فهرست می‌ کنیم تا ایده ی ایجاد یک بیانیه جایگاه سازی قدرتمند برای برند را به شما ارائه دهیم.

بیانیه جایگاه سازی اپل

اپل در تلاش است تا بهترین تجربه ی محاسبات شخصی را برای دانش‌آموزان ، مربیان ، متخصصان خلاق و مصرف ‌کنندگان در سراسر جهان از طریق سخت‌ افزار، نرم ‌افزار و ارائه‌ های اینترنتی نوآورانه خود به ارمغان بیاورد.

این شرکت نوآورانه ترین محصولات را برای افرادی که به دنبال بهترین دستگاه تلفن همراه یا رایانه ی شخصی هستند منتشر می کند. اپل پیشرفت فناوری را در اولویت قرار می دهد و با توجه به تأثیر محصولات خود بر مشتریان در سراسر جهان ، از رویکرد خلاقانه برای بهترین شیوه های شرکتی استفاده می کند. اصول شرکت مرکزی خلاقیت ، سادگی و انسانیت است.

بیانیه جایگاه سازی نایک

الهام و نوآوری را برای هر ورزشکار* در جهان بیاورید.

*اگر بدنی دارید ، شما ورزشکار هستید.

بیانیه جایگاه سازی که به آن اشاره می‌کنیم ، مأموریت نایک است. همچنین به وضوح جایگاه سازی آن ها را در بازار بیان می کند ، که این است که هر فرد را به سمت تبدیل شدن به نسخه ی بهتری از خود سوق دهد. نایک لباس‌ ها و کفش ‌های ورزشی با بهترین عملکرد را که از بهترین مواد ساخته شده ‌اند ، به ورزشکاران و طرفداران ورزش که به لباس‌ های ورزشی مد روز و با کیفیت نیاز دارند ، ارائه می‌ کند. این برند روی فناوری ‌های پیشرفته سرمایه‌ گذاری می‌کند ، بنابراین محصولات این شرکت نوآورانه ‌ترین محصولات در صنعت پوشاک ورزشی هستند.

بیانیه جایگاه سازی تسلا

تسلا در حال تسریع انتقال جهان به انرژی پایدار با خودروهای الکتریکی ، خورشیدی و راه حل های یکپارچه انرژی تجدید پذیر برای خانه ها و مشاغل است.

تسلا وسایل نقلیه الکتریکی دوربرد را برای رانندگانی تولید می کند که نه تنها به دنبال عملکرد هستند ، بلکه از نظر محیط زیست نیز آگاه هستند. بیانیه جایگاه سازی تسلا تغییر به سمت رویکردهای تجاری نوآورانه و آینده نگر را برجسته می کند. علاوه بر وسایل نقلیه الکتریکی ، این شرکت همچنین محصولات بی نهایت مقیاس پذیر را برای تولید و ذخیره انرژی پاک توسعه می دهد.

بیانیه جایگاه سازی استارباکس

برای الهام بخشیدن و پرورش روح انسان – یک نفر، یک فنجان و یک محله در یک زمان.

استارباکس یک شرکت مشتری محور است که به دلیل بهترین خدمات مشتری شناخته شده است. هدف این شرکت ایجاد احساس ارتباط ، گرما و راحتی در هر مکان است. این برند کافی‌ شاپ‌ های خود را به‌عنوان مکان‌ هایی دنج و دلپذیر معرفی می‌کند که مشتریان می‌توانند در آن استراحت کنند و اوقات خوبی را سپری کنند. استارباکس نه تنها قهوه می فروشد بلکه حس و حال مکان را نیز می فروشد.

بیانیه جایگاه سازی کوکاکولا

جهان را تازه کن. یک تفاوت ایجاد کن.

کوکاکولا طیف گسترده ای از نوشیدنی های با طراوت و با کیفیت را ارائه می دهد که تجربه ی لذت بخشی را برای مشتریان ایجاد می کند. برخلاف سایر نوشیدنی‌ ها ، کوکاکولا تلاش می‌کند تا با برآوردن نیازها و خواسته‌ های مشتریان ، تغییرات مثبتی در زندگی مصرف ‌کنندگان ایجاد کند.

بیانیه جایگاه سازی BMW

لذت رانندگی محض

این شرکت بر این واقعیت تأکید دارد که لذت بخش ترین محصولات را ارائه می دهد. این برند بیانیه جایگاه سازی را برای افراد جوان تا میانسالی (با درآمد ثابت) ایجاد کرد که واقعاً به تجربه ی رانندگی خود اهمیت می‌دهند و خودرویی با عملکرد بالا می‌خرند که رانندگی لذت ‌بخش باشد.

بیانیه جایگاه سازی اوبر

ما فرصت ها را با به حرکت درآوردن جهان به وجود می آوریم.

اوبر طیف گسترده ای از خدمات حمل و نقل و لجستیک از جمله حمل و نقل ، تحویل غذا ، خدمات باربری ، تحویل بسته و غیره را ارائه می دهد. اوبر به مشتریان این امکان را می دهد تا با استفاده از تلفن هوشمند و کارت اعتباری ، یک سفر محلی با قیمت مناسب پیدا کنند. علاوه بر این ، با توجه به گزینه های تحویل، این شرکت به سفارشات و تحویل سریع تر و با هزینه کم تر غذا کمک می کند. مشتریان مزایای زیادی مانند برنامه کاربردی، پرداخت غیر نقدی، رتبه بندی راننده و زمان انتظار کوتاه دریافت می کنند.

بیانیه جایگاه سازی گوگل

ماموریت شرکت ما سازماندهی اطلاعات جهان و قابل دسترس و مفید ساختن به صورت جهانی است.

  بیانیه جایگاه سازی توسط گوگل برتری و نوآوری را برجسته می کند. گوگل به افراد این امکان را می دهد تا در مورد دنیای اطراف بیشتر بیاموزند و دسترسی به دانش مورد نیاز را فراهم می کند. حتی اگر نام تجاری اطلاعات را ایجاد و منتشر نمی کند ، درک اهداف کاربر و ارائه منابع داده قابل اعتماد به گوگل کمک کرد تا وفاداری و اعتماد مشتری را ایجاد کند.

بیانیه جایگاه سازی نتفلیکس

فیلم، نمایش تلویزیونی، و … نامحدود

هر جا خواستی تماشا کن هر زمان خواستی لغو کن.

این شرکت ادعا می کند که مشتریان به همان اندازه که قادر به مصرف هستند به محتوایی دسترسی خواهند داشت. برخلاف تلویزیون، آن ها می توانند نتفلیکس را در هر جایی تماشا کنند. همچنین ، مشترکین می توانند هر زمان که بخواهند اشتراک خود را لغو کنند ، اما این پیشنهاد به قدری جذاب است که احتمالاً این کار را نمی کنند.

بیانیه جایگاه سازی Lululemon

محصولات ما تجارب دگرگون کننده ای را برای مردم ایجاد می کنند تا زندگی شاد ، سالم و مفرح داشته باشند.

Lululemon شرکتی است که لباس های ورزشی با کیفیت برای یک سبک زندگی فعال تولید می کند. این شرکت ، مشتریان را تشویق می کند که از نظر بدنی مناسب باشند و زندگی طولانی تر، سالم تر و لذت بخش تر داشته باشند. این برند لباس‌های ورزشی با قیمتی عالی برای یوگا، دویدن و باشگاه تولید می‌کند که عمدتاً زنان با درآمد بالا را هدف قرار می‌دهد.

بیانیه جایگاه سازی Under Armour

ماموریت Under Armour این است که همه ورزشکاران را از طریق علم ، اشتیاق و تلاش بی وقفه برای نوآوری بهتر کند.

در ابتدا ، Under Armor محصولات خود را به عنوان لباس های فعال افزایش دهنده عملکرد برای ورزشکاران حرفه ای قرار داد. اگرچه این شرکت، یک پایگاه مشتری محدود بود، اما مزایای مواد منحصر به فرد مورد استفاده در لباس های Under Armor را نشان داد. هنگامی که برند تصویر خود را در ذهن مصرف کنندگان تثبیت کرد، پایگاه مشتری را به ورزشکاران آماتور گسترش داد.

بیانیه جایگاه سازی مک دونالد

ماموریت ما این است که تجربه ی لحظات خوش طعم را برای همه آسان کنیم.

مک دونالد پیشرو در صنعت فست فود است و خدمات عالی و دوستانه به مشتریان را در هزاران مکان مناسب و با قیمت های مقرون به صرفه ارائه می کند. این برند بر تعهد خود به رضایت مشتری و تمایل به بهبود مداوم عملیات تاکید دارد. مک دونالد نه تنها به کیفیت غذا و خدمات ، بلکه به کیفیت زیرساخت ها نیز توجه می کند تا تجربیات شگفت انگیزی را ایجاد کند.

بیانیه جایگاه سازی والمارت

هر روز قیمت های پایین در یک مجموعه گسترده – در هر زمان و هر مکان.

به دلیل بهره وری خدمات ، مدیریت زنجیره تامین و زیرساخت های لجستیک ، والمارت در میان مصرف کنندگانی که از بودجه آگاه هستند به عنوان خرده فروشی شناخته می شود که اقلام و محصولات روزانه را با کمترین قیمت ممکن ارائه می دهد. استراتژی تجاری والمارت شامل اعمال نفوذ قیمت به عنوان یک نقطه محوری برای جذب مخاطب هدف است. این شرکت در تلاش است تا قیمت ها را کاهش دهد تا به مزیت رقابتی دست یابد.

بیانیه جایگاه سازی Gatorade

تقویت عملکرد ورزشی برای بیش از ۵۰ سال.

Gatorade یک نوشیدنی ورزشی برای ورزشکارانی است که در طول رویدادهای ورزشی مختلف نیاز به آبرسانی و تکمیل الکترولیت هایی مانند سدیم، پتاسیم و کلرید دارند. برخلاف سایر نوشیدنی های ورزشی ، بسیار سریع جذب می شود و به ورزشکاران کمک می کند تا عملکرد ورزشی خود را بهبود بخشند. این برند بر حضور طولانی مدت و رهبری خود در بازار نوشیدنی های ورزشی تاکید دارد.

بیانیه جایگاه سازی Spotify

شنیدن همه چیز است.

Spotify خود را به عنوان برندی برای نسل بالغ معرفی می کند که هم بر سازندگان و هم بر مصرف کنندگان تمرکز دارد. این پلتفرم به هنرمندان این امکان را می دهد که موسیقی خود را به صورت آنلاین منتشر کنند و علاقه مندان به موسیقی از آن لذت ببرند. این شرکت می‌ داند که موسیقی جوانان را در هر کجا که می ‌روند دنبال می ‌کند و به عنوان موسیقی متن زندگی آن ها عمل می‌کند ، بنابراین شنیدن برای آن ها همه چیز است. در سال ۲۰۲۰، این شرکت جایگاه سازی را به ‌روزرسانی کرد و پادکست‌های افراد مشهور را معرفی کرد که شنوندگان و تبلیغ‌ کنندگان جدیدی را جذب کرد و درآمد برند را تا ۹ درصد افزایش داد.

بیانیه جایگاه سازی پپسی

با هر جرعه و هر لقمه لبخندهای بیشتری خلق کنید.

پپسی کو بر تمایل شرکت برای پاسخ گویی به نیازهای مشتریان تاکید دارد. نکات کلیدی بیانیه جایگاه سازی برند شامل رضایت مشتری و محصولات خوشمزه و با کیفیت است. این برند ادعا می کند که با ارائه ی محصولات لذت بخشی که باعث شادی در زندگی آن ها می شود ، مشتریان را خوشحال می کند. این شرکت مشتریان را در سراسر جهان هدف قرار می دهد و به دنبال ایجاد محصولاتی است که برای همه ی مصرف کنندگان ، صرف نظر از پیشینه ، قومیت یا سایر ویژگی های آن ها جذاب باشد. توجه داشته باشید که چگونه پپسی و کوکاکولا با تمرکز بر مفاهیم متمایز در جایگاه سازی خود ، مخاطبان مختلف را هدف قرار می دهند. کوکاکولا خود را با تجربیات تازه ای مرتبط می کند که به تغییر برای بهتر شدن و ایجاد تفاوت کمک می کند. از سوی دیگر، پپسی باعث شادی می شود که محصول آن می تواند به زندگی شما وارد کند.

بیانیه جایگاه سازی Airbnb

ایجاد دنیایی است که بر پایه ی ارتباط و تعلق بنا شده است.

این برند در تلاش است تا مشتریان خود را به جای اینکه صرفاً به عنوان گردشگر سفر کنند ، توانمند سازد تا در هر نقطه ای مانند محلی ها زندگی و احساس کنند. جایگاه سازی Airbnb همچنین قابلیت اطمینان خدمات را برجسته می کند. بسیاری از خطرات امنیتی ممکن است به دلیل تمرکز مدل کسب و کار آن ها بر دعوت غریبه ها به خانه هایشان ایجاد شود. با این حال ، با توجه به جایگاه سازی مناسب ، این برند موفق به ایجاد اعتماد مشتری شد. علاوه بر این ، با توجه به جهت گیری در بازار ، این شرکت جایگاه خود را در سلسله مراتب صنعت هتل داری تقویت کرد.

بیانیه جایگاه سازی هارلی دیویدسون

ما بیش از ساختن ماشین ‌ها، به دنبال ماجراجویی بی‌انتها هستیم. آزادی برای روح.

هارلی دیویدسون یکی از مشهورترین تولید کنندگان موتورسیکلت است. این برند دوچرخه هایی ایجاد می کند که به راکبان احساس استقلال و آزادی می دهد. این شرکت موتورسیکلت های خود را به عنوان محصولات درجه یک برای افراد با هر سن و جنسیتی که به دنبال رهایی در زندگی خود هستند ، قرار می دهد. این برند بر آرزوی مشتریان برای تحقق هدف آزادی شخصی تأکید دارد. علاوه بر این ، این برند دارای بالاترین سطح وفاداری مصرف کننده در مقایسه با سایر سازندگان موتورسیکلت است. مشتریان هارلی دیویدسون را بیشتر از یک برند درک می کنند. هم شیوه زندگی است و هم تجربه.

بیانیه جایگاه سازی داو

وقتی نوبت به بدن شما می رسد ، کسی را که با او هستید دوست داشته باشید.

جایگاه این برند این است که به زنان کمک کند بدون توجه به پارامترها ، رنگ پوست یا شکل فیزیکی احساس اعتماد به نفس و زیبایی بیشتری داشته باشند. داو در کمپین های تبلیغاتی خود به جای مدل ، زنان واقعی را نشان می دهد و تمایل خود را برای تعریف مجدد استانداردهای زیبایی غیرواقعی برجسته می کند. با توجه به استراتژی جایگاه سازی با هدف ایجاد اعتماد به نفس و پذیرش خود، این برند موفق شد از رقبا متمایز شود و مخاطبان هدف را که معتقدند حمایت از این برند، زیبایی طبیعی را تأیید می کند ، جذب کند.

بیانیه جایگاه سازی ردبول

بال دادن به مردم و ایده ها.

ردبول توانست خود را به عنوان جایگزینی برای قهوه و سایر نوشیدنی های حاوی کافئین قرار دهد. علاوه بر این ، این برند دسته بندی محصولات جدیدی را توسعه داد که اولین نوشیدنی انرژی زا در نوع خود بود. بیانیه جایگاه سازی بر مزایای محصول تمرکز دارد که انرژی و طراوت را فراهم می کند. مصرف کنندگان ردبول این نوشیدنی ها را برای افزایش انرژی ، بهبود عملکرد و افزایش توجه خریداری می کنند که در بیانیه جایگاه سازی منعکس شده است.

بیانیه جایگاه سازی آدیداس

هیچ چیز غیر ممکن نیست.

هدف آدیداس ارائه ی بهترین کفش و پوشاک برای ورزشکاران است تا نتایج خود را بهبود بخشد. انجام ورزش با آدیداس به معنای متحول کردن بدن ، یافتن انرژی و انگیزه ی بیشتر در آن است. این برند همچنین بر تعهد همیشگی خود برای حفظ خواسته های بازار به دلیل محصولات باکیفیت تاکید دارد.

بیانیه جایگاه سازی سامسونگ

بر اساس منابع انسانی و فناوری ، بهترین محصولات و خدمات را خلق کنید و به جامعه کمک کنید.

 این برند بر برتری محصولات خود تأکید می کند و ایمان به توانایی تأثیر گذاری بر تغییر در جامعه را نشان می دهد. سامسونگ نشان می دهد که نگران چیزی بیشتر از مصرف کننده ای است که از محصولاتش سود می برد. تمرکز عمده بر شرایط اجتماعی با ارائه محصولات و خدماتی است که نیازهای مشتری را برآورده می کند و مسائل جهانی مانند حفاظت از محیط زیست را در بر می گیرد.

نحوه نوشتن بیانیه جایگاه سازی

قبل از ایجاد یک بیانیه جایگاه سازی قوی ، باید یک ارزش پیشنهادی ایجاد کنید و مطمئن شوید که نیاز های مشتری و مخاطب هدف خود را شناسایی کرده اید. گام مهم بعدی این است که مشخص کنید چه ویژگی هایی شما را از رقبا متمایز می کنند ، چه قولی به مصرف کنندگان می دهید و چگونه انتظارات آن ها را برآورده می کنید. هنگامی که به این سوالات پاسخ دادید ، می توانید شروع به نوشتن بیانیه جایگاه سازی کنید.

دسته صنعت را مشخص کنید.

با دسته بندی صنعت خود شروع کنید تا به مشتری اطلاع دهید بازار هدف شما چیست. در نظر بگیرید که افراد وقتی به آن فکر می کنند در مورد بخش بازار شما چه می گویند. علاوه بر این ، می توانید از این اصطلاحات برای توصیف دسته بندی صنعت استفاده کنید.

ارزش منحصر به فرد را پین کنید.

خدماتی را از شرکت خود در نظر بگیرید که بیشتر به آن افتخار می کنید و ببینید چه ارزش منحصر به فردی را می توانید به مشتریان خود ارائه دهید. بهتر است یک نقطه ی مرکزی را انتخاب کنید که ویژگی های برند دیگر آن ویژگی را تقویت می کند.

ارزش خود را نشان دهید.

شما قبلاً مخاطبین هدف و ارزش منحصربه‌ فرد را شناسایی کرده‌ اید ، بنابراین وقت آن است که شواهدی را ارائه کنید که مشتریان شما را در ظرفیت برندتان متقاعد کند تا ارزش آن را نشان دهد و به وعده‌ های بازاریابی خود عمل کند. سعی کنید از اظهارات غیرواقعی یا اغراق آمیز خود داری کنید.

به سادگی توجه کنید.

بیانیه جایگاه سازی شما باید مختصر و قابل درک باشد و مخاطب معمولی را هدف قرار دهد. باید حاوی ارزش اولیه ی محصول یا خدمات برای مخاطب هدف باشد. تصمیمات بازاریابی شرکت شما باید با بیانیه جایگاه سازی شما مطابقت داشته باشد.

آن را به یاد ماندنی کنید.

این بیانیه باید متناسب با کسب و کار شما و مسائلی که می خواهید به آن ها بپردازید تنظیم شود. روی ویژگی های متمایز برند خود تمرکز کنید.

همه چیز را با هم بیاورید.

حالا می توانید نکات قبلی را که در بالا یاد گرفتید در یک یا دو جمله ترکیب کنید. با توجه به مراحل قبلی ، شما تمام اجزای ضروری بیانیه جایگاه سازی ، از جمله مخاطب هدف ، چارچوب مرجع ، سود و اثبات را دارید.

نتیجه را بررسی کنید.

تجزیه و تحلیل کنید که آیا بیانیه جایگاه سازی شما با ارزش های برند شما مطابقت دارد یا خیر. اطمینان حاصل کنید که مفهوم و عبارت حاصل از ارزش‌های اولیه مانند تجربه مشتری عالی ، رفاه جهانی حیوانات یا تمایل به نوآوری تشکیل شده است.

بیانیه جایگاه سازی مستحکم احساس یا تجربه ای را منتقل می کند که می خواهید مشتریان شما داشته باشند و به عنوان چراغ راهنمایی برای تیم شما که مسئول ارائه آن هستند عمل می کند. نکات منحصر به فرد برند خود و مزایایی که می توانید به مشتریان خود ارائه دهید را در نظر بگیرید. کلید موفقیت، اصالت و توانایی شما در عمل به وعده هاست.