تبلیغات اینستاگرامی که منجر به تبدیل می شوند

تبلیغات اینستاگرامی که منجر به تبدیل می شوند.

تبلیغات اینستاگرامی که منجر به تبدیل می شوند

تبلیغات اینستاگرامی که منجر به تبدیل می شوند 1400 1000 دکتر علی ناصرحجتی

آیا در اینستاگرام تبلیغ می کنید؟ اگر چنین است، آیا هدف خود را از این کار می دانید؟ اگرچه ممکن است این سوال یک سوال ساده به نظر برسد ، اما بین ایجاد تبلیغات در اینستاگرام به خاطر سود آن و ایجاد تبلیغات هدفمند ، تفاوت وجود دارد. در این  مقاله ، ما به شما کمک می کنیم تا از مورد اول به مورد دوم تغییر کنید.

در حال حاضر، ممکن است در اینستاگرام تبلیغ کنید زیرا می دانید که اینستاگرام یک پلت فرم محبوب برای مخاطبان شما است. با این حال، اگر مکان را بهینه نکنید، یک پیام طنین انداز ایجاد نکنید و از تکنیک های دیگر فهرست شده در این مقاله استفاده نکنید، هرگز موفقیت را به حداکثر نخواهید رساند. بدون هیچ مقدمه ای ، بیایید به این توصیه ها بپردازیم !

مزایای تبلیغات در اینستاگرام

اول از همه، اگر حتی ندانید که چرا باید در اینستاگرام تبلیغ کنید ؛ یا اگر فقط بدون دلیل افراد را دنبال کنید ؛ چطور ؟ تبلیغات اینستاگرام زمانی در سایه ی تبلیغات فیس بوک بودند ، اما این موضوع در سال ۲۰۲۲ دیگر حقیقت ندارد. به جای اینکه استراتژی فیس بوک خود را به اینستاگرام قرض دهید، زمان آن رسیده است که یک استراتژی جداگانه را طراحی کنید.

چرا ؟ اینستاگرام بیش از دو میلیارد کاربر فعال ماهانه دارد. به نظر ما، این به نظر یک پلتفرم نیست که در سایه هیچ وب سایت رسانه اجتماعی دیگری قرار گیرد. علاوه بر این، مردم از فیس بوک و اینستاگرام به روش های یکسانی استفاده نمی کنند. بنابراین، تولید تبلیغات یکسان برای هر دو مانند تولید تبلیغات یکسان برای فیس بوک، ردیت، یوتیوب و تیک تاک است. همه ی پلتفرم های رسانه های اجتماعی، حتی فیس بوک و اینستاگرام، متفاوت هستند.

اگر با اینستاگرام مانند فیس بوک رفتار می کنید ، احتمالاً هزینه ی بیشتری برای هر تبدیل و به ازای هر کلیک روی کمپین ها پرداخت خواهید کرد. مخاطبان شما چگونه از محتوای اینستاگرام استفاده می کنند؟ این یک سوال مهم است و باید به آن پاسخ دهید. اینستاگرام پتانسیل زیادی دارد، همان طور که قبلاً با آمار کاربران فعال ماهانه دیدیم، اما تنها در صورتی از این تعداد سود خواهید برد که مسئولیت تبلیغات خود را جدی بگیرید.

تکنیک های تبلیغاتی اینستاگرام موفق

همانطور که وعده داده شده بود، در اینجا چند نکته ی برتر وجود دارد که به توسعه استراتژی تبلیغاتی منحصر به فرد اینستاگرام شما در سال ۲۰۲۲ کمک می کند.

از تبلیغات استوری اینستاگرام استفاده کنید.

در طول سال ها، بازاریابان ارزش ایجاد تبلیغات منحصر به فرد برای مکان های خاص را درک کرده اند. بنابراین، توصیه می ‌کنیم در سال ۲۰۲۲ از گزینه‌ های قرار دادن خودکار دور شوید. همچنین امسال با چینش های مختلف بازی کنید زیرا ممکن است تفاوتی در نرخ کلیک مشاهده کنید.

با انجام این کار، می توانید هزینه کلی تبلیغات و هر کلیک را کاهش دهید. ناگهان ، هر جایگذاری به جای اینکه بخواهد همه ی چینش ‌ها را با یک پیام جهانی پوشش دهد، یک پیام بهینه دارد.

اگر در استفاده از تبلیغات فید از موفقیت چندانی برخوردار نیستید، تصور نکنید که تبلیغات اینستاگرام اتلاف وقت است. این روزها، بسیاری از کاربران تبلیغات را در فیدهای خود تنظیم می کنند. در عوض، ممکن است لازم باشد توجه آن ها را به تبلیغات ریلز یا استوری ها جلب کنید. به یاد داشته باشید ، به جای اینکه تبلیغی را در کنار تلاش‌ های فید خود داشته باشید، برای این چینش ‌ها به یک آگهی منحصربه ‌فرد نیاز دارید. برای مثال، تبلیغات ریلز و استوری ها معمولاً ویدیوهای عمودی هستند تا ویدیوهای مربعی.

علاوه بر مشخصات، بازاریابان متوجه می شوند که باید پیام خود را در تبلیغات استوری ها و ریلز متمایز کنند زیرا افرادی که آنها را مشاهده می کنند به جای اطلاعات به دنبال سرگرمی هستند. با در نظر گرفتن این موضوع، توصیه می‌ کنیم اهداف تبدیل درون ‌برنامه ‌ای را امتحان کنید زیرا کاربران می‌ توانند آگهی شما را به سمت بالا بکشند و از صفحه دلخواه شما بازدید کنند. چه بخواهید مشتری جذب کنید و چه فروش انجام دهید ، آگهی را مطابق با آن تنظیم کنید و اطمینان حاصل کنید که پیام با مخاطبان همخوانی دارد.

همچنین می‌توانید با نگه ‌داشتن افراد در اینستاگرام، برخی از اصطکاک ‌ها را از این فرآیند حذف کنید – کشیدن انگشت یا ضربه زدن آن ‌ها می ‌تواند آنها را به فرمی در اینستاگرام ببرد. شما اطلاعات مشتری ها را بدون این که از آن ها بخواهید از برنامه فاصله بگیرند ، دریافت می کنید.

از محتوای ارگانیک تبلیغات ایجاد کنید.

اغلب، ما می بینیم که مشاغل و بازاریابان در مورد نوع تبلیغاتی که باید تولید کنند می پرسند. اگر متوجه شدید که هفته ‌ای یک ‌بار این را در گوگل تایپ می‌ کنید، یک نکته خوب این است که محتوای ارگانیک را انتخاب کنید و در عوض آن را به تبلیغات تبدیل کنید. چرا وقتی محتوایی دارید که می ‌دانید در بین مخاطبان سازگار می‌ شود، از صفر شروع کنید؟

برای شروع، شبکه ‌های مختلف رسانه‌ های اجتماعی خود را برای محتوایی که با مخاطبان شما سازگار شده است، نگاه کنید. اگر از بهترین محتوا مطمئن نیستید، به تعداد افرادی که از طریق لایک، اشتراک گذاری، نظر یا شکل دیگری از تعامل با محتوا تعامل داشتند، نگاه کنید.

هنگامی که این کار به درستی انجام شود، می توانید این محتوا را به یک تبلیغ ماندگار تبدیل کنید که باعث ایجاد کلیک، مشتری و فروش بیشتر می شود. در حالت ایده آل، این استراتژی افراد بیشتری را تشویق می کند تا روی تبلیغ شما کلیک کنند و به صفحه فرود شما برسند.

به یاد داشته باشید، راز موفقیت با این نکته، انتخاب محتوای ارگانیک مناسب است. اگر پستی را انتخاب کنید که عملکرد خوبی در رسانه های اجتماعی نداشته باشد، بعید است که در قالب تبلیغات، نتایج بهتری دریافت کنید. اگر آن پست برای مخاطبین شما لذت بخش باشد ، باید بدانید که مفید واقع می شود و توجه بسیاری را بدست می آورد.

پیام رسانی قوی را توسعه دهید.

صرف نظر از روشی که انتخاب می کنید، بهترین راه برای ارتباط موثر با مخاطبان خود استفاده از پیام رسانی قوی است. به عنوان یک تجارت، شما باید یک نقطه فروش منحصر به فرد (USP) داشته باشید، چیزی که شما را از رقبا متمایز می کند، و این یک نقطه شروع فوق العاده است. اگر بتوانید ویژگی هایی را که کسب و کار شما را از سایرین متمایز می کند روشن کنید، مخاطبان شما دلیلی برای کلیک بر روی تبلیغات شما و کسب اطلاعات بیشتر در مورد برند شما دارند.

اکنون، ممکن است متوجه شده باشید که ما بر تفاوت ها تأکید کرده ایم. اغلب اوقات، کسب ‌و کارها سعی می ‌کنند دنیا را متقاعد کنند که بهتر از دیگران هستند. درعوض، باید تفاوت‌ های خود را برجسته کنید زیرا این امر ذاتاً همه خدمات دیگر را بی ‌ربط می‌ کند. مشتریان شما به جای اینکه فکر کنند خدمات شما بهتر از همه خدمات دیگر است، شما را انتخاب می کنند زیرا شما برای آن ها مناسب هستید. در حالی که می توانند مورد اول را زیر سوال ببرند، مورد دوم را به راحتی زیر سوال نخواهند برد.

در این جا چهار راه برای توسعه پیام رسانی قوی به عنوان یک برند در اینستاگرام وجود دارد:

شخصیت – اولاً، شما می خواهید شخصیت خود را با تبلیغات نشان دهید زیرا این به افراد کمک می کند تا با برند ارتباط برقرار کنند. می توانید کمی طنز ارائه دهید؟ شاید بتوانید در مورد سرگرمی ها، حیوانات خانگی یا علاقه دیگری صحبت کنید. هرچه بیشتر شخصیت خود را نشان دهید، فرصت های بیشتری به افراد می دهید تا به برند شما متصل شوند.

اقتدار – ثانیاً، شخصیت مهم است، اما شما هرگز نمی خواهید اقتدار خود را در بازار از دست بدهید. برای ایجاد اقتدار در بازار، شناختی که در این صنعت داشته اید را برجسته کنید. علاوه بر این، در مورد اعتبارنامه ها، انتشارات، جوایز، گواهینامه ها و موارد دیگر صحبت کنید.

آسیب پذیری – آیا این به معنای جلوه دادن ضعف به مخاطب است؟ نه لزوما. در عوض، این می تواند اعتراف به مبارزات یا فقط نشان دادن صداقت به مخاطبان باشد. بسیاری از کسب ‌و کارها این کار را در طول همه ‌گیری انجام دادند، و باعث شد با افرادی ارتباط برقرار کنند که قبلاً وجود نداشتند. ناگهان، مردم متوجه شدند که کسب و کارها دقیقاً مانند مردم هستند و رویدادهای جهانی دراماتیک بر آن ها نیز تأثیر می گذارد.

به عنوان مثال، می توانید برای مخاطبان خود توضیح دهید که چگونه در ابتدای زندگی خود بر مشکلات غلبه کرده اید یا چگونه بر بی خانمانی یا اعتیاد غلبه کرده اید. مخاطبان شما کسب و کار شما را بیشتر درک خواهند کرد و شما به عنوان یک سرویس معتبرتر برخورد می کنید.

احساسات مثبت – در نهایت، شما می‌ خواهید که مردم در استفاده از کسب و کار شما احساس خوبی داشته باشند و می‌ توانید این احساسات مثبت را با برند سازی و تبلیغات خود به کار ببرید. به عنوان مثال، شما باید به مخاطبان خود در مورد تلاش های خیریه خود در طول سال تقویمی بگویید. به چه خیریه هایی کمک می کنید؟ به محض اینکه مصرف کننده نامی را پیدا کند که دوست دارد، احساس خوبی در مورد خرید از کسب و کار شما خواهد داشت. با گسترش ، آن ها همچنین به خیریه کمک می کنند.

با این حال، برای بهره مندی از احساسات مثبت، نیازی به حمایت از ده ها موسسه خیریه ندارید. مخاطبان شما ممکن است ایده حمایت از یک والدین مجرد یا کسب ‌و کاری را که به جامعه کمک می ‌کند دوست داشته باشند. تا زمانی که با نیت خود صادق باشید، مشتریان دوست خواهند داشت در خرید به شما بپیوندند.

از GIF استفاده کنید.

اگر می‌خواهید از تکنیکی بهره‌ مند شوید، تکنیکی که بسیاری از کسب ‌و کارها در سال ۲۰۲۲ از آن استفاده نخواهند کرد، این تکنیک به شکل GIF است. درست است – همان GIF هایی که برای اذیت کردن دوستان و خانواده استفاده می کنید در اینستاگرام نیز کار می کنند.

قبلاً اشاره کردیم که با توجه به فیدهای شلوغ افراد، تبلیغات گاهی اوقات ممکن است گم شوند (نه فقط گاهی!). هنگامی که مصرف کنندگان چند ثانیه را برای هر پست صرف می کنند، باید تبلیغ شما پخش شود… آیا توضیح بهتری از GIF وجود دارد؟ یک انیمیشن کوتاه از یک فیلم دیزنی یا یک لحظه نمادین دیگر می تواند توجه افرادی را که در فیدهای آن ها اسکرول می کنند به خود جلب کند. این می تواند مانند مورچه ای باشد که روی صفحه راه می رود – حقیقت این است که مصرف کنندگان انیمیشن کوتاه را می بینند و می خواهند بیشتر بیاموزند.

خلاصه

با این کار، باید همه چیز را در مورد تبلیغات اینستاگرامی که تبدیل می کنند بدانید. ما به تبلیغات ریلز و استوری ها ، استفاده از GIF، ملاقات با مشتریان با پیام ‌رسانی قوی (تشویق احساسات مثبت، شخصیت، آسیب‌پذیری و اقتدار) و استفاده از محتوای ارگانیک به عنوان تبلیغات نگاه کرده ‌ایم. اینستاگرام یک پلتفرم قدرتمند است و دیگر در سایه فیس بوک قرار ندارد، بنابراین وقت آن رسیده که تبلیغات خود را هدفمند کنید. موفق باشید !