بهترین کمپین های رسانه های اجتماعی از سپتامبر ۲۰۲۱

بهترین کمپین های رسانه های اجتماعی از سپتامبر 2021

بهترین کمپین های رسانه های اجتماعی از سپتامبر ۲۰۲۱

بهترین کمپین های رسانه های اجتماعی از سپتامبر ۲۰۲۱ 1400 1000 دکتر علی ناصرحجتی

بهترین کمپین های رسانه های اجتماعی از سپتامبر ۲۰۲۱

در ماه سپتامبر، شاهد بودیم که بسیاری از برندها از طریق برانگیخته کردن احساسات و ابراز وجود در کمپین های خود برای تبلیغات استفاده می کنند، زیرا زندگی در حال بازگشت به حالت عادی بود، زندگی اجتماعی در حال افزایش بود وکودکان به مدرسه بازمی گشتند.

در ماه سپتامبر، شاهد بودیم که بسیاری از برندها از طریق برانگیخته کردن احساسات و ابراز وجود در کمپین های خود برای تبلیغات استفاده می کنند، زیرا زندگی در حال بازگشت به حالت عادی بود، زندگی اجتماعی در حال افزایش بود وکودکان به مدرسه بازمی گشتند.

اما همچنانTikTok جذابیت خود را برای بازاریابان حفظ کرده و تعداد بی ‌شماری از شرکت ‌های تبلیغاتی جدید با مارک ‌های معروف از جمله باشگاه فوتبال بامبل و لیدز یونایتد اعلام کرده است.

در همین حال، با نزدیک ‌تر شدن رویدادهای مهم جهانی مانند COP26 edge، برخی در کانون توجه قرار دارند.

برای بررسی عمیق‌ تر نوآوری در پلتفرم رسانه ‌های اجتماعی، به گزارش فصلی اجتماعی در رسانه‌ های اجتماعی بروید.

بیایید باهم شروع کنیم.

 لیدز یونایتد اولین باشگاه فوتبالی شد که پیراهن‌ های رسمی خود را در TikTok می‌ فروشد.

 و سرانجام، لیدز یونایتد در این ماه فاش کرد که آنها اولین باشگاه فوتبال در جهان هستند که با TikTok برای فروش پیراهن ‌های رسمی خود از طریق این پلتفرم شریک شده ‌اند.

این باشگاه فاش کرد که اکنون می ‌تواند پیراهن های مورد علاقه خود را به نمایه TikTok خود اضافه کند، همچنین محصولات را در آپلودهای ویدئویی خود برچسب‌ گذاری می کند، به این معنی که طرفداران و دنبال‌ کنندگان می ‌توانند به‌طور مستقیم و یکپارچه آن را از طریق برنامه خریداری کنند.

طبق بیانیه ای، “ادغام ویدئوهای کوتاه و تجارت الکترونیک نشان دهنده گام بزرگی در راه باشگاه است تا به طرفداران در هر پلتفرمی بهترین راه ممکن برای تعامل با محتوای لیدز یونایتد و محصولات گسترده تر را ارائه دهد”.

پست زیر که در ۹ سپتامبر آپلود شد، تاکنون بیش از ۲۸ هزار لایک از طرفداران لیدز یونایتد به دست آورده است که نشان دهنده قدرت ویژگی‌ های جدید تجارت اجتماعی برای برندها در TikTok است.

@leedsunited Third leedsunited adidas differentbydesign ♬ memories – favsoundds Bumble x TikTok – Date with Better Answers

ماه گذشته، پلتفرم دوستیابی Bumble با TikTok همکاری کرد تا یک کمپین تبلیغاتی اروپایی جدید تولید کند که کاربران این برنامه را تشویق می کند تا هویت واقعی خود را در آغوش بگیرند و دوست داشته باشند. مجموعه ‌ای از ویدیوهای کوتاه با عنوان «تاریخ با پاسخ ‌های بهتر»، سازندگان محبوب بریتانیا، فرانسه و آلمان را در سناریوهای مختلف تاریخ در کانون توجه قرار می ‌دهند.

به محض اینکه از تاریخچه آنها سؤال می شود، آنها برای پاسخ دادن صادقانه تلاش می کنند.

تبلیغات نه تنها مزایای ارائه هویت واقعی خود را در یک محیط اجتماعی، بلکه تعداد فزاینده ‌ای از جوامع مشتاق در TikTok را نشان می ‌دهد که به پرورش سرگرمی ‌ها و علایق سایرین کمک می ‌کنند.

همچنین تمرکز بیشتر هر دو برند را برای صراحت آنلاین تقویت می کند، این بحثی که در رسانه های اجتماعی مورد توجه قرار گرفته است

@bumble Mind gone blank می گوید ما با @TikTok UK همکاری کردیم تا به شما کمک کنیم تا قبل از قرار بعدی خود چیزهای جالبی را از شخص متوجه شوید!

FindYourFeels Spotify  جدیدترین کمپین خود را در ماه سپتامبر تولید کرد، این بار از جوانان ۱۶ تا ۲۴ ساله تجلیل و دعوت می کند، زیرا آنها در آن سن متوجه نقش موسیقی در شکل دادن به زندگی خود می شوند.

این فعالیت اجتماعی توسط چندین تأثیرگذار معروف از جمله لوسی ادواردز، فعال  نابینا، کنی اتان جونز، مدل ترنس، کالوم هادسون-اودوی فوتبالیست و شخصیت تلویزیونی مولی-می هیگ و دیگران رهبری می شود.

آنها با هم لحظات مهمی را در زندگی خود به اشتراک می گذارند و آهنگ هایی که آنها را در آن دوران راهنمایی کرده است به اشتراک می گذارند.

این کمپین در بسیاری از کانال ‌های اجتماعی مختلف مانند حساب‌ های اجتماعی Spotify و افراد اینفلوئنسر، و همچنین TikTok و YouTube اجرا می ‌شود.

در کلیپ زیر که در حساب اینستاگرام Spotify منتشر شده است، کنی اتان جونز توضیح می ‌دهد که چگونه آهنگ ‌هایی مانند Candy، One Wish و We Got Love همگی بر خلاقیت در زندگی حرفه ‌ای او و سفری برای کشف خود در زندگی شخصی او تأثیر گذاشتند.

 Reddit

Reddit  اولین کمپین تبلیغاتی خود را در بریتانیا ارائه کرده است، پس از رشد قوی در تعامل در طول همه‌ گیری این پلتفرم به دنبال توسعه پایگاه کاربران خود با «تمرکز بر بازاریابی و مشارکت» است و در نهایت برندهای بیشتری را تشویق می ‌کند تا با گسترش کسب درآمد به اپلیکیشن بپیوندند.

این کمپین که توسط یک تبلیغ قهرمان ۱ دقیقه ‌ای هدایت می‌ شود، در رسانه‌ های اجتماعی، یوتیوب و تلویزیون نمایش داده می ‌شود، طیف متنوعی از کاربران Reddit را نشان می ‌دهد که در جستجوی مکالمات جدید در مورد موضوعات مورد علاقه خود هستند.

در کنار شعار «شاید با هم باشیم»، و احساس آن مانند یک حس مثبت از کشف، اجتماع و همکاری است. به دور از بحث های گذشته پیرامون امنیت برند و کاربر در سایت نیز مجموعه دیگری از فعال‌سازی‌ های OOH در تلاش برای افزایش دسترسی مخاطب است، و این تبلیغ را همراهی می ‌کنند.

Pandora – PandoraME

برای جشن راه اندازی مجدد مجموعه، غول جواهرسازی کمپین دیجیتالی خود را آغاز کرده است تا مخاطبان جدیدی از خریداران Gen Z را پیش از تعطیلات جذب کند.

گروه جدیدی از سفیران برندهای مشهور، که به طور ویژه برای جذب جمعیت جوان تر انتخاب شده اند، فعال سازی را آغاز می کنند.

نام های معروف عبارتند از: Addison Rae، Charli XCX، Donté Colley و… مجموعه پاندورا دارای جذابیت ها و پیوندهای قابل تعویض و همچنین تعدادی حلقه و گوشواره ترکیبی قابل تنظیم است. مدیران خلاق پاندورا درباره راه اندازی مجدد این مجموعه گفته اند: “امکانات بی پایان مجموعه برای استایل و شخصی سازی، کاتالیزوری برای کشف خود است و به همه اجازه می دهد تا ظاهرخود را شخصی سازی کنند که نشان دهنده شخصیت آنها باشد.

” موارد تبلیغاتی برای Pandora ME تاکنون شامل چندین ویدیوی در مورد، حلقه‌ ها وهدایای حلقه ‌ای و … در اینستاگرام، و تصاویر درون فروشگاهی و تفکرات خلاق در آن زمینه بوده است.

در کنار همه اینها، پاندورا همچنین یک چالش TikTok با عنوان 123PandoraMe ایجاد کرده است که از کاربران می‌ خواهد سه جنبه مختلف از خود را به اشتراک بگذارند تا شعار آن «For Every Me» را منعکس کنند. @pandorame Remix سه ظاهر برای نشان دادن آن ها به جهان است

کمپین WatchMeMove

 که در ابتدا در اواخر آگوست معرفی شد، یک فعال سازی چند کاناله است که هدف آن مخالفت با خودآگاهی در افراد عادی هنگام ورزش در جمع است.

آگهی ویدیویی تیتر این برند که در حال حاضر به صورت آنلاین و در تلویزیون نمایش داده می شود، اعلام می کند: «ترس از قضاوت، حرکت ۱ نفر از ۲ نفر را متوقف می کند».

در اینستاگرام، این کمپین از این هم فراتر رفته است و نمونه هایی از افراد از همه اقشار جامعه را در حالی که به کارهای مختلف انجام می دهند را به نمایش می گذارد.

آنها با هم نکات و ترفندهایی را برای تمرینات و مبارزه با ناامنی ها و همچنین داستان های الهام بخش از شجاعت در ورزش به اشتراک می گذارند

. Oddbox London

  برند خواربارفروش WipeOutWasteland Oddbox London با گرامی داشت روز جهانی آگاهی سازمان ملل متحد در مورد از بین رفتن و ضایعات مواد غذایی که در ۲۹ سپتامبر برگزار شد، کار خود را آغاز کرد.

این شرکت استارت‌آپ در گیاه ‌خواری متخصص است و از این طریق با مازاد مواد غذایی خوراکی که توسط سوپرمارکت ‌های بزرگ تولید می شود، مبارزه می‌ کند با پیش بردن اصول خود، اعلام کرد که اصول جدیدی را «بنیاد» کرده است و درخواست کرده است تا به عضویت سازمان ملل متحد درآید تا آگاهی در مورد موضوع ضایعات مواد غذایی را افزایش دهد و آن را از نظر بصری برای افراد و دولت ها به طور یکسان قابل اندازه گیری کند.

کشوری که Wasteland نام دارد، به عنوان “مضرترین کشوری که هرگز نامش را نشنیده اید” معرفی شده است.

کلیپ ویدیویی آن را توضیح می ‌دهد که «اگر ضایعات مواد غذایی ، سومین عامل اصلی بحران آب و هوایی می باشد» که تنها توسط چین و ایالات متحده شکسته شده است.

در حالی که مقدار محتوای کمپین آن گسترده نیست، اما پیام آن بسیار تأثیرگذار است و ضایعات بیش از حد مواد غذایی را در این سیاره نشان می دهد.